BITKA-ZA-STUDIO-B

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji BITKA-ZA-STUDIO-B


Gost

#226

2013-03-29 12:58

ok

Gost

#227 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-03-29 17:43

#224: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 

Promena pocinje na slovo B. Jedan od starih slogana radija.


Gost

#228

2013-03-30 00:12

studio-B je jedina stanica sa kojom sam ja kao i moja porodica bili prakticno od njenog osnivanja.nezaboravni su dani kada smo prozivljavali najteze trenutke 90-tih a jedina objektivna stanica je bila vasa iako su vas zatvarali i zeleli da je ukinu nisu uspeli jer vas je narod podrzao a verujem da cemo uspeti i sada.
zelela bi da moji unuci gledaju tv studio-B na koju su verujem ponosni svi beogradjani.steta sto se nevidite i dalje od beograda.
srecno

Gost

#229

2013-03-30 09:36

E pa, neće da može! Sve ostale gluposti su prošle, ova neće proći!

Gost

#230

2013-03-30 12:50

Ljudi ovo je ozbiljna stvar, zar da nama Beograđanima oduzmu naš Studio B i da od njega naprave novi Pink, fokus i ostalo smeće našega etra. Uništavaju nam sve vrednosti pa hoće i Studio B. E neće moći, mi građani ovog grada to nećemo dati. Pogledajte javne konkurse za direktore muzeja gde je stručnost srozana na nivo više spreme samo da bi postavili svoje polupismene kadrove da nam vode kulturne institucije. Srbijo kuda ideš?
smak

#231

2013-03-30 18:09

Ne damo Studio B, hocemo promene u njemu!!! Personalne i uredjivacke ! Trenutno Studio B = Pink , samo sto ga mi placamo. HOCEMO PROMENE!!!! P.S. Da li je iko ikada video oglas da Studio B prima zaposlene? Svi su zaposleni na osnovu partijske preporuke...Dosta vise ! Neko je gore tacno napisao-ponasaju se kao razmazena deca- "Nama treba ovoliko-dajte nam...". I kda im kazu to nije ok, oni kazu - to nije za nas nego za kulturu?! Koju kulturu, Sarapu, Biljanu Willimon...? Pa to je dno koje mi placamo! Hocemo promene u StB. Odmah, sada...i to korenite.

Gost

#232

2013-03-30 18:44

:D

Gost

#233

2013-03-30 21:43

Ode li Studio B, otišla je poslednja velika beogradska TV stanica. Bićemo okrutno prepušteni ostalim kvazi televizijama i zasuti kojekakvim otpadom sa malih ekrana...

Gost

#234

2013-03-31 08:15

STUDIO B JE DEO NAS!!!

Gost

#235 BITKA-ZA-STUDIO-B

2013-03-31 10:25

Mislim da ovo nije dovoljno. Peticiju treba potpisivati imenom i prezimenom, brojem lične karte i matičnim brojem. Tako bi se dobilo na verodostojnosti. Nisam baš vičan facebook-u (imam 65 godina), pa ne umem ili da nađem ili da organizujem. Neka neko pomogne.

Gost

#236

2013-03-31 15:39

Podrzavam akciju 100%.

Gost

#237

2013-03-31 15:52

Nr damo studio B

Gost

#238

2013-03-31 15:54

Ako treba opet cemo na ulicu!!!

Gost

#239

2013-03-31 17:08

komentar

Gost

#240

2013-03-31 18:05

STUDIO B JE JEDAN OD SIMBOLA BEOGRADA.NIJE MOGUCE ZAMISLITI TV PROGRAM BEZ STUDIJA B . SADRZAJ I NACIN INFORMUSANJA SMATRAM NEOPHODNIM ZA BEOGRADJANE.

Gost

#241

2013-03-31 19:00

Pozdrav za jedini pravi javni servis Srbije

Gost

#242

2013-04-01 07:26

Volela bih da pomogne

Gost

#243

2013-04-01 07:29

Sta uopste reci kad dodjemo u ovakvu situaciju.Strasno.
Đinđić

#244 Studio B Beogradjanima, a ne Demokratskoj stranci!

2013-04-01 08:00

Razmisljam da li da potpisem peticiju za Studio B. S jedne strane, zelim, jer je to bila prva nezavisna i slobodna televizija. S druge strane, Studio B nije ono sto je nekada bio, ono na sta su generacije setaca, studenata i boraca za bolju buducnost navikle. Studio B se pretvorio u razglas Demokratske stranke i podseca na prvi program RTS-a iz vremena starog SPS-a i Slobodana Milosevica. Samo sto je ovde sada u prvom planu Djilas i njegovi "tigrovi". Muka mi je od ovakve programske seme Studija B. "Kako raste skola" i potpuno indikativno, kako se pune dzepovi onih koji skole i vrtice zidaju i obnavljaju...Muka mi je od lopova demokrata, muka mi je ne zbog njih takvih, nego zbog sebe same koja sam od trenutka sticanja glasackog prava glasala za njih. Muka mi je sto ne mogu da usmerim svoju decu u pravilnom smeru: imamo, ili recidive onih protiv kojih smo se borili, Srbiju neukih i bezubih, ili sa druge strane Srbiju napirlitanih lopova i sve neobrazovanijih sekretara SKOJ-a u liku predsednika opstine Novi Beograd. Sram bilo i Timofejeva, i Demokratsku stranku. Timofejef bi bas sada trebalo da se bavi "nemontiranim materijalom". To bi onda bilo ono pravo. To je ono na sta su generacije gledalaca navikle i zbog cega smo Studio B i cenili i pratili. Postali ste javni servis sada lopovske i korumpirane Demokratske stranke. Cast izuzecima zbog kojih ne bih zelela da se Studio B ugasi: g-dinu Velji Pavlovicu, g-dinu Aleksandru Gajseku i dragoj Dragani Cosic.

Gost

#245

2013-04-01 09:23

Neophodna!

Gost

#246

2013-04-01 10:20

Budim se i lezem uz studio B!Godinama.
Posvetio sam i pesmu voditeljkama.
http://www.youtube.com/watch?v=m-Ftl-sfEro&feature=player_detailpage

Gost

#247

2013-04-01 15:26

Najrealniji i tacni,HVALA VAM sto postojite!!!Sve informacije na jednom mestu,NAJBOLJI!!!!!
Magda

#248 Re: Studio B Beogradjanima, a ne Demokratskoj stranci!

2013-04-01 17:22

#244: Đinđić - Studio B Beogradjanima, a ne Demokratskoj stranci! 

Vi ste potpuno u pravu.To je i razlog zasto treba pomoci Studiju B. Studio B je simbol, on mora biti iznad dnevne politike. Nazalost, ni Studio B nije izbegao manipulacije, sluzenje uskostranackim interesima  i to ga je na neki nacin kompromitovalo u ocima mnogobrojnih gledalaca. Sreca je ipak u tome da je to i dalje najmobilnija medijska kuca u zemlji, da imaju brzu reakciju na dogadjaje, ali  se moraju  vratiti  postovanju profesionalnih standarda. U smislu ocuvanja kulturnih vrednosti Studio B je bez premca jer daje prostora svim relevantnim desavanjima, kako na  lokalnom  i nacionalnom nivou, tako i svemu onome sto  doprinosi kulturnim interakcijama. Dakle, podrzimo Studio B jer je to veoma, veoma vazna karika u borbi protiv totalne idiotizacije  celog drustva !

 


Gost

#249

2013-04-01 17:44

Volim Studio B, ima puno emisija koje gledam na ovoj televiziji. Želim da i dalje ostane javni servis jer ne želim da Srbija postane kuća "Velikog brata". Pozdrav iz Stare Pazove!

Gost

#250

2013-04-01 19:18

Ovakve stvari ce nam se i u buduce dogadjati dok god nam zakone pisu penzionisani policajci. Konkretno mislim na Aleksandra Avramovica,bivseg diraktora u JAVNOM SERVISU,a sadasnjeg clana radne grupe koja priprema nacrt zakona. To je covek koji je uzeo dva socijalna programa pre odlaska u penziju,o televiziji ,naravno ne zna nista,ali vrlo vest u pranju para. Siguran sam da je u pitanju potpuna tajkunizacija medija,oni koji su izneli pare iz javnog servisa,sada ce istim parama kupiti ceo medijski prostor u Srbiji. Zivi bili pa videli