Obnovimo Jugoslaviju

Quoted post


Gost

#20

2013-04-20 23:35

Jugoslavija nije izgubljena ,nije umrla,nije razbijena,nije unistena! Sve dok ima Jugoslovena koji pricaju o njoj,misle o njoj,sanjaju o njoj,ona ce biti ziva,celovita,srecna,zajednicka,prosperitetna i vecna! I zato ne dozvolite da ona umre i bude razbivena i nesrecna pricajte o njoj vasoj deci,unucima,praunucima jer ce i oni misliti o njoj,voleti je i kada dodje momenat boriti se za nju! Za moju , vasu ,zajednicku,srecnu,prosperitetnu i vecnu Jugoslaviju! Svi smo mi Jugoslavija.

Odgovori

Jugoslovenka

#121 Re:

2014-08-06 08:33:37

#20: -  

 U potpunosti se slazem sa tobom..Zivim u inostranstvu i cesto objasnjavam ljudima da to nije bas tako sve mrtvo ko sto oni misle..Ponosna sam Jugoslovenka, ponosna sam na svoj narod pa bili oni Srbi ,Crnogorci,Hrvati, Bosnjaci, Slovenci,Makedonci sve jedno..Ljudi dok ne izadju iz tih nasih zemalja i ne vide kako zive pojedine velike zemlje nema nama promene..Spanija na primer, Katalanci i Madridjani se mrze ko Srbijanci i Hrvati, Italija i nije toliko velika ali onaj iz Milana nece da vidi onog iz Napolija i tako dalje.. Kad nasi ljudi shvate da se i jedna cetvoroclana najbliza familija posvadja,odalji pobije, kako se nece posvadjati familija od 20 miliona ljudi sto smo bili mi.. Ali familija se uvek i pomiri, tako da se nadam da ako ne uspemo da vretimo nasu dragu kucu Jugu, prije ili kasnije cemo uspeti da napravimo neku federaciju Jugoslovena negde... =) poz svim mojim dragim Jugoslovenima...