Не убијајмо 1300 каплара поново

Quoted post

marakana

#26 Re: Re:

2013-04-27 13:01

#25: Aj sad drvlje i kamenje - Re:

Kao prvo i prvo, receno je da ce se o promenu imena skole razmatrati 1. septembra i mi nismo znali na vreme vec smo tek u cetvrtak saznala ovo. Kao drugo i drugo naravno da nas se plase. Da nas se ne plase, ne bi stavili 4 policajca na ulaz opstine i dvojicu koji su sedeli u kolima pored ulaza. Alo bre, plase se dece, obicne dece! P.S. Treba i ti s nama u REVOLUCIJUUUUUUUUU

Odgovori

Aj sad drvlje i kamenje

#27 Re: Re: Re:

2013-04-27 13:09:10

#26: marakana - Re: Re:

Mnogo ste mladi i fali vam zivotnog iskustva. Juce,kad je Ljis preneo vest da jake policijske snage obezbedjuju ulaz u opštinu ja sam pomislio na kordon pod punom ratnom opremom. Tako su se branili od nas kad sam ja bio klinac. Cetiri policajca,smesno. Ne plase vas se. Vi ste znali za ovo,trebali ste ,bar, pre mesec dana da pocnete da se bunite,i to svaki dan. U tih mesec dana bi se naslo malo vremena da se napravi i neki transparent a ne da vas huskaju dveri ili bilo koja druga organizacija ciji clanovi ne mozete da budete jer ste,prosto,maloletni. Verujte da sam u pravu. Nemam nista protiv vase malene revolucije samo se to ne radi tako. Morate da budete svoji,nadam se da cete jednog dana razumeti ove moje reci.