Podrška ugostiteljima Novog Sada

Quoted post


Gost

#16 stanovnici centra

2013-07-17 19:11

Niko vam ne brani da drzite lokale i da yaradjujete pare i ydryavate svoju porodicu...Ali, i mi treba da izdrzavamo nase porodice i naspavani da idemo na posao. Svake godine je sve glasnija i glasnija muyika. Mi samo hocemo miran san, niko vam ne brani da radite, samo da malo krace radite i mnogo tise..Nemamo nista protiv kafica...ali protiv nocnih klubova sa otvorenim prozorima i vratima pod prozorima, imamo...zna se koji su standardi i uslovi za nocni klub...Pozz.

Odgovori


Gost

#20 Re: stanovnici centra

2013-07-17 22:21:42

#17: - "stanari centra"


Ej, bre, i mi studenti imamo dušu. Samo mi još to treba, da onaj jedan dan u mesecu kada se poklopi da imam i kintu u rukama i slobodno veče da nemam gde da izaćem na piće. 

Ponekad mi je dovoljno da petkom ili subotom, u kasne sate, izadjem u Zmaj Jovinu, da sednem par minuta na jednu od onih klupica i pustim da sve brige i loše misli nestanu u onoj graji veselih ljudi i topotu njihovih koraka. Ja bez toga ne mogu da zamislim NS

 

Ljudi nisu svesni koliko te male stvari znače sve dok ih ne izgube.

 


Gost

#78 Re: stanovnici centra

2013-08-06 11:16:04

#16: - stanovnici centra

stanovnici centra preselite se na periferiju, dobicete dobre pare za vase male stanove i jadne zivote, niko vas nije terao da idete u iste te kafane kada ste bili mladi pa ste ostali neobrazovani, imate sada usrane poslove i svi su vam drugi krivi, jadnost da veca ne moze biti. i ja slusam muziku do kasno uvece, ali veruj mi da je bolje i to nego da slusam komsiju pored kako bije zenu i decu jer je jedan od tih neobrazovanih i iskompleksiranih, a to bi lako mogao da bude i tvoj stan.