Peticija za smenu Slavice Đukić-Dejanović

Quoted post


Gost

#28

2013-07-18 13:51

Dva dana mislim samo na Tijanu Ognjanović! Bože stvarno nisi fer! Zašto ne uzmeš Slavicu Đukić-Dejanović? Zašto ne uzmeš Patuljka, Selju Ilića ili Mlađana Dinkića? Zašto ne uzmeš sirovinu Mrkonjića, glupog Avgusta sa sve kolajnama? Zašto ne uzmeš picoustog reketaša, onoga posle 16h, bezimenog mlekadžiju, mladog Palmu i matorog Krkobabića? Dragana, Verka, Jasnu, Sašu Mirkovića, Raku, Bidžu i Bulidžu... Zašto Tiku? :'(

Odgovori

Gost

#71 Re:

2013-07-23 17:08:11

#28: - Bože stvarno nisi fer! e stvarno nisi fer! ... da i ja mislim tako, mada imam prikladno objasnjenje (koje do duse nije ADEKVATNO i nisam potpuno siguran da je istinito) Ali Božiji zadatak mada je sve u njegovim rukama, ... nije NADLEZAN da "uzima" nego samo da deli, ... i to "SVIMA PO POTREBI i SVAKOM PREMA ZASLUZI ... a to je odredio Sv. Petar jos u nasim vecnim proslim i buducim zivotima u ovozemaljskim (sadasnjim) telima, koja kao takva telesne individue umiru, ali bezgranicno zive nase duse i  HROMOZOMSKO svojstvo nasih GENA  koji se uvek REINKARNIRANO vracaju na prvobitno mesto postojanja, ali u razlicita tela, ... i uvek iznova ih Sv Petar odmerava na "kantar" i njihove grehe iz proslih zivota, ... kaznjava ili nagradjuje u zavisnosti, ... po POTREBI i ZASLUZI mada nije OK da kaznjava decu bolesne, stare i iznemogle, ... ipak se pitam zasto zaista Bože nis fer i ne uzmes makar "na privremeni godisnji odmor" ove gore imenovano pobrojane: Krkobabića? Dragana, Verka, Jasnu, Sašu Mirkovića, Raku, Bidžu i Bulidžu... Zašto Tiku? :'( ?