Peticija za smenu direktora KCNS, dr Andreja Fajgelja

Quoted post


Gost

#99 Re:

2013-10-21 12:58

#11: Indijanac -

gresis, prihvatili bismo delo kao primer i odraz neznanja/homofobicnosti/fasizma/klerikalizma..

Odgovori

Indijanac
Gost

#110 Re: Re:

2013-10-21 23:15:22

#99: - Re:

Ja se nadam da gresim, ali mnogo puta se pokazalo do sada u ovoj drzavi da sam u pravu. Uzmite primer: Svako definisanje homoseksualnosti kao poremecaja ((bolesti), sto ono po definiciji na zalost i jeste hteli mi to da prihvatimo ili ne), nailazi na najostriju osudu svih onih egzibicionista koji paradiraju Beogradom bez ikakvog jasnog i definisanog cilja (sem egzibicionizma) za sta se jos trazi i kazna od strane drzave (slucaj Dragana Markovica Palme), iako je to zapravo samo izrazavanje sopstvenog misljenja. Kada se Hriscanstvo poredi sa debilizmom, a Srbi nazivaju genocidnim narodom onda za to niko po istim tim egzibicionistima ne treba da odgovara. Problem velike vecine levicara u Srbiji je sto pokusavaju selektivno i subjektivno da primene liberalna nacela, sto je u neku ruku diskriminacija. To je jedan od glavnih razloga zasto je ova ideja u nasoj zemlji tako malo zastupljena, iako vecina ljudi ima usadjenu svest o opravdanosti ovih ideja.