Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu

Quoted post


Gost

#305

2013-12-16 13:20

Moramo se boriti svim snagama, podrska advokatice nam je jako znacajna i jako cenimo njenu podrsku! Daje nam nadu i snagu da uspemo u ovome. Hvala u ime svih studenata sto je tu i sto nam pomaze, jedno veliko HVALA!

Odgovori

Majka TEREZA

#306 Re:

2013-12-16 13:43:07

#305: -

Znam da ću se još jednom citirati, ali pošto se dugo nisam oglašavala, da ne bi shvatili studenti da sam "nestala", povukla se iz ove akcije, da ne mogu ili ne želim dalje sa svima vama... izjavljujem:" Nemate na čemu da mi se zahvaljujete. Da sama nisam želela i htela da vam pomognem i budem uz vas kao stručno lice sa dugogodišnjim iskustvom, ne bih se ni oglasila." Pratim sve, tu sam, čitam zakone, sve moguće informacije koje nam mogu pomoći, statute različitih fakulteta i puno, puno... razmišljam o strategiji, načinu dolaska do cilja, ljudima sa kojima bi trebalo da se sretnemo i onima kojima bismo morali pisati, ali me ne vidite. Međutim, imaćete priliku da me i lično upoznate, ukoliko pobedimo, a ja  verujem u uspeh. Nije ovo nikakva fraza, pokušaj da vas utešim ili nešto treće, nego od srca i najiskrenije vam kažem da verujem i u pokretače i u potpisnike i u sebe i idemo do kraja, a taj kraj se za sve nas zove POBEDA.