Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu

Quoted post


Gost

#309

2013-12-16 14:00

Obavestenje koje je jutros osvanulo na Pravnom fakultetu:
http://www.ius.bg.ac.rs/info/

Odgovori

Majka TEREZA

#322 Re:

2013-12-16 15:26:20

#309: -

Za mene kao advokata ovo što je napisano pod VAŽNO!!! i odluka dekana ispod toga je totalno nerazumno i konfuzno, da mogu da se usudim i kažem, pravno nepisimeno i nestručno?? Strašnije od toga je činjenica da se to dešava na Pravnom fakultetu, tako da mi je neshvatljivo da ovakvi ljudi obrazuju mlade ljude koji će jednog dana biti sudije, tužioci, advokati, direktori preduzeća?? ISKRENO, NIKAD NE BIH VOLELA DA MOJI UNUCI IMAJU OVAKVE PROFESORE, IMAĆE OD KOGA DA NAUČE, UKOLIKO ŽELE DA STUDIRAJU PRAVO, I TEORIJU I PRAKSU, DA NE BI POSTALI PRAVNI INVALIDI.

E, sada bi trebalo oni studenti koji se uzdaju u ombudsmana (pročitajte njihove komentare)  i prof.dr ovog fakulteta, Branka Rakića, da odu kod njega i pitaju ga da li će želeti ovakvo obaveštenje da skine sa sajta i ukaže dekanu da je isto u ovom delu, o kome sam pisala, nezakonito i neustavno, kao što sam ja napisala svoj komentar? Slobodno ga odštampajte i odnesite svom dekanu i ombudsmanu da pročitaju, nemam ništa protiv, čak, volela bih da neko ima hrabrosti  to da uradi.