VRATIMO OTETU MALU BEBU ANU NJENIM RODITELJIMA

Quoted post


Gost

#1

2014-01-22 17:54

Ja ovaj slucaj nikako ne razumem...Dali je zaista moguce da se tako nesto desava u Srbiji?...Pa ljudi moji nije dete igracka pa da se sad malo poigramo...Uzeti roditeljima dete, tek tako, o Boze vidis li ti to???...Koliko god da je mama depresivna, to se nesme dozvoliti...u tom slucaju treba mama da se leci, a dete da je kod kuce sa tatom...Ovo nisam nikad cula da jedna drzava postupa sa svojim gradjanima na ovakav nacin...Da drzava uzima decu svojim gradjanima...Pa ljudi moji to je van svake pameti....Gradjani biraju drzavu, a ne drzava gradjane...Ja ne zelim ovakvu Drzavu!!!!

Odgovori

jelena

#6 Re:

2014-01-22 23:33:45

#1: -

Depresivna mama naravno moze da se leci a na centru je da utvrdi koliko je tata sposoban da odgaja dete za to vreme...Ovde se radi o prijavi za zlostavljanje deteta a ne o depresivnoj mami.depresivna mama moze itekako da naudi svojoj bebi ili detetu svesno ili nesvesno.Ne oduzima se dete tek tako kako je skrto opisano...bez da smo upuceni u razloge Centra zbog kojih oduzima dete.nama ovo zvuci zastrasujuce i jezivo jer svi prvo sebe zamislimo u istoj situaciji...i samim tim automatski ne razmatramo mogucnost da je Centar mozda na osnovu dokaza,istrage,lekarskog pregleda,razgovora sa svedocima doneo ovakvu odluku.Ja licno osudjujem tek onda kada sam nacisto sa cinjenicama a ne na osnovu tvrdnje jedne strane


Gost

#17 Ma bre dete ima prelom,nagnjecenja, masnice,oguljotine,rane od ojeda,neuhranjeno...

2014-01-23 17:55:49


Gost

#62 Re:

2014-01-31 12:03:05

#1: -

U ovoj drzavi ocigledno radi ko sta hoce...