VRATIMO OTETU MALU BEBU ANU NJENIM RODITELJIMA

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji VRATIMO OTETU MALU BEBU ANU NJENIM RODITELJIMA


Gost

#1

2014-01-22 17:54

Ja ovaj slucaj nikako ne razumem...Dali je zaista moguce da se tako nesto desava u Srbiji?...Pa ljudi moji nije dete igracka pa da se sad malo poigramo...Uzeti roditeljima dete, tek tako, o Boze vidis li ti to???...Koliko god da je mama depresivna, to se nesme dozvoliti...u tom slucaju treba mama da se leci, a dete da je kod kuce sa tatom...Ovo nisam nikad cula da jedna drzava postupa sa svojim gradjanima na ovakav nacin...Da drzava uzima decu svojim gradjanima...Pa ljudi moji to je van svake pameti....Gradjani biraju drzavu, a ne drzava gradjane...Ja ne zelim ovakvu Drzavu!!!!

Gost

#2

2014-01-22 18:45

Niko nema prava da dete odvoji od roditelja.Za to su potrebni veliki razlozi,ali ovo nije taj slučaj.

Gost

#3

2014-01-22 19:52

Iznesite tacna dokumenta i objasnite situaciju ne znam zasto nema niceg u medijima .nemoguce je da niko nije zainteresovan da pise o ovome

Gost

#4

2014-01-22 20:10

Bruka, bruka, bruka! Neko bi morao u zatvor! Da se Ana odmah vrati!

Gost

#5

2014-01-22 20:11

usmerite vec jednom paznju postovane medije i draga gospodo koja donosite odluke nemojte koristiti reforme u suctvu i odugovlaciti vise
jelena

#6 Re:

2014-01-22 23:33

#1: -

Depresivna mama naravno moze da se leci a na centru je da utvrdi koliko je tata sposoban da odgaja dete za to vreme...Ovde se radi o prijavi za zlostavljanje deteta a ne o depresivnoj mami.depresivna mama moze itekako da naudi svojoj bebi ili detetu svesno ili nesvesno.Ne oduzima se dete tek tako kako je skrto opisano...bez da smo upuceni u razloge Centra zbog kojih oduzima dete.nama ovo zvuci zastrasujuce i jezivo jer svi prvo sebe zamislimo u istoj situaciji...i samim tim automatski ne razmatramo mogucnost da je Centar mozda na osnovu dokaza,istrage,lekarskog pregleda,razgovora sa svedocima doneo ovakvu odluku.Ja licno osudjujem tek onda kada sam nacisto sa cinjenicama a ne na osnovu tvrdnje jedne strane

Jelena

#7 Re:

2014-01-22 23:37

#3: -

Da,upravo tako...Ako se od nas iste potpisivanje peticije i podrska da se Ana vrati svojim roditeljima onda ste u obavezi da nam date na uvid dokumenta u kojima Centar obrazlaze svoje razloge za oduzimanje deteta.Malo je naivno sipati kamenolom na nekoga ciju pricu ne znamo.Oduzimaju li se deca tek tako na osnovu neproverene prijave??Onda bi veliki broj nas bio akter iste ovakve price...sto cete priznati pomalo zvuci kao naucna fantastika

istina

#8

2014-01-22 23:58

Molim vas ukucajte na google ime ovog coveka .sve ce vam se samo reci
Moje

#9 2511

2014-01-23 00:42

narode hajde da ovo podelimo svi da dignemo Srbiju na noge i da pravda bude brza. Mozete li zamisliti koliko je dugacak svaki dan ovih ljudi?. I zato delite.... molite prijatelje da potpisuju i dele. Tako cemo im najpre pomoci.

Gost

#10

2014-01-23 00:56

Moze samp prvo odmovna dokum da stavi

Gost

#11 https://www.facebook.com/groups/vratitenamnasuanu/

2014-01-23 01:34

Ovdje imate vise podataka o ovome slucaju : https://www.facebook.com/groups/vratitenamnasuanu/

Gost

#12 Re: Re:

2014-01-23 07:03

#6: jelena - Re:

Po ovim slikama se vidi da dete nije moglo biti zlostavljano.....Zasto se Centar ne oglasi i kaze svoju istinu???

Marija Backic
Gost

#13

2014-01-23 15:14

Sramota je igrati se sa zivotom nevinog deteta! Sramota je za ovu drzavu otimati decu roditeljima! Vratite dete njegovim roditeljima! Nece Ani nigde biti bolje nego sa svojom porodicom kakva god da je ona!


Gost

#14 Re: Re:

2014-01-23 15:26

#7: Jelena - Re:

sva dokumentacija je na sigurnom.istraga je u toku,javni tuzilac je uzeo da obavi istrazne radnje.svako ko zeli imace na uvid dokumentaciju u privatnom vidjenju.na f.b se ne sme kaciti dokumentacija zato sto je istraga  u toku.da je bilo bilo kakvog nasilja,otac Srdjan i njegova supruga bi bili u pritvoru.to je valjda svima jasno zar ne? zovem se Goran Balmazanu inace brat Srdjana i stric moje male Ane


Gost

#15

2014-01-23 16:23

......nemam komentara sta reci za ovu grozotu

Gost

#17 Ma bre dete ima prelom,nagnjecenja, masnice,oguljotine,rane od ojeda,neuhranjeno...

2014-01-23 17:55

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-01-23 17:56



Gost

#19

2014-01-23 18:04

vRATITE BEBU RODITELJIMA...

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-23 19:18



Gost

#21

2014-01-23 19:31

neuhranjeno dete?nadam se da ste pismeni pa da procitate da je dete rodjeno 35 dana ranije..kao nedonosce....

Gost

#22

2014-01-23 23:22

Ovako nesto je moguce samo u"truloj " Srbiji gde se deca oduzimaju onima kojima ih je Bog dao a prodaju onima kojima je Bog to uskratio.Ti centri za socijalni rad su odgovorni za otimanje i nestanke na stotine dece u Srbiji.
Светислав Пушоњић

#23

2014-01-24 13:34

Докторка из Тиршове и социјални радници су монструми без срца и душе, као и они који су увезли тај монструозни закон из монструозне и сатанистичке Европске Уније. Сви они заједно заслужују да буду стрељани на сред Трга, јер се ничим не може оправдати тако страшна ствар као што је одзимање детета родитељима ( и родитеља деци, истовремено ). Знам да ћете ово обрисати, али то је оно што ја искрено мислим, јер сам згрожен, ужаснут и разјарен оним што се догодило овој малој девојчици и њеним родитељима.
Светислав Пушоњић

#24 Re:

2014-01-24 13:38

#22: - Не господине, овакве ствари се одавно дешавају у Европској Унији и Америци, само што се о томе овде не прича, а монструозни закони који то омогућавају код нас су увезени одатле. Тамо се од родитеља одузета деца дају на усвајање и геј-паровима. Докле год не окренемо леђа трулом сатанистичком Западу и евро-интеграцијама, овакве и још горе ствари постаће свакодневица...

 


Gost

#25

2014-01-25 00:53

Zar treba komentar?Otiti bebu od roditelja...to ne rade ni zivotinje....VRATITE DETE GDE MU JE MESTO,KOD SVOJIH RODITELJA