VRATIMO OTETU MALU BEBU ANU NJENIM RODITELJIMA

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji VRATIMO OTETU MALU BEBU ANU NJENIM RODITELJIMA

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-25 10:44


Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-01-25 14:02



Gost

#28

2014-01-25 14:13

SVA RODITELJSKA SRCA - POMOZITE!!!

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-01-25 14:14


20

#30 Re: Ma bre dete ima prelom,nagnjecenja, masnice,oguljotine,rane od ojeda,neuhranjeno...

2014-01-25 14:47

To su informacije koje moze da sazna svako ko zaista zeli ili ko ima neku vezu u Zvecanskoj gde je ovo jadno,izmuceno dete bilo posle izmestanja iz "pozrtvovane porodice" koja je zlostavljala.Kako sam saznala ja,tako je verovatno saznala i osoba koja je to gore napisala.Jeste,dete je bilo neuhranjeno,sa dosta povreda,modrica,ojedeno do krvi.Srdjan laze i verovatno stiti zenu.Nemojte da verujete u te teorije zavere,kupovine dece i da bi oni bili u zatvori da su je zlostavljali.Oni su bili opasni po dete,dete je spaseno,oni ce dobiti prijavu i to je to.Bilo bi im pametnije da su cutali,potrudili se da se srede i da saradjuju sa hraniteljima,ovako ce je izgubiti zauvek.Ne vidim dokaze koje otac navodno ima,samo sam videla da je prvog januara na svom fejsbuk profilu objavljivao muziku i cestitao svima srecnu novu godinu iako mu je dete oduzeto par sati pre toga i on je bio "skrhan od bola" po njegovoj prici.Nemojte se zavaravati,nisu svi roditelji dobri,ima dosta njih koji su ubili svoju decu,i nemojte misliti da ce peticija ili novine nesto promeniti.

oraopao

#31 Re: Re: Ma bre dete ima prelom,nagnjecenja, masnice,oguljotine,rane od ojeda,neuhranjeno...

2014-01-25 16:31

#30: 20 - Re: Ma bre dete ima prelom,nagnjecenja, masnice,oguljotine,rane od ojeda,neuhranjeno...

prvo glupane,ili gluterdo dete nije u zvecanskoj.ti koja si napisala izvoli argumentuj slikama, a sluzba ce odraditi svoj posao

house of the raising sun

#32 Re: Re: Ma bre dete ima prelom,nagnjecenja, masnice,oguljotine,rane od ojeda,neuhranjeno...

2014-01-25 16:35

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-25 17:32


NN Lala

#34 Re: Re: Ma bre dete ima prelom,nagnjecenja, masnice,oguljotine,rane od ojeda,neuhranjeno...

2014-01-25 19:45

Zar stvarno mislite da još uvek možete da zavaravate narod da se bebe ne prodaju?!

#30: 20 - Re: Ma bre dete ima prelom,nagnjecenja, masnice,oguljotine,rane od ojeda,neuhranjeno...

 

Slađa

#35 Re: Re: Ma bre dete ima prelom,nagnjecenja, masnice,oguljotine,rane od ojeda,neuhranjeno...

2014-01-25 19:48

#30: 20 - Re: Ma bre dete ima prelom,nagnjecenja, masnice,oguljotine,rane od ojeda,neuhranjeno...

Kao prvo,čovek je izašao javno sa imenom i prezimenom.Sa slikama nasmejanog deteta a ti pod skrivenim nadimkom nešto tvrdiš bez dokaza.Baš i nisi fer.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-01-25 20:14



Gost

#37 Re: Re: Re: Ma bre dete ima prelom,nagnjecenja, masnice,oguljotine,rane od ojeda,neuhranjeno...

2014-01-25 20:54

#35: Slađa - Re: Re: Ma bre dete ima prelom,nagnjecenja, masnice,oguljotine,rane od ojeda,neuhranjeno...

Ma ne da nije fer, nego laze i izmislja....izmedju ostalog kaze da je otac cestitao prijaterljima Novu Godinu i kao nije bio zalostan...bila sam na njegovom profilu i nista od toga nisam videla...Videla sam mnogo slika sa malom Anom i njegovu radost kad se ona rodila...Spasi nas Boze zlobnih ljudi!!!!!


Gost

#38 Re: 30, 20 ma bre dete ima problem..........

2014-01-25 21:00

Ja ne razumem koji su tvoji motivi da ovako komentarises i pises...Ti pretis roditeljima!!! Tko si ti da si dozvoljavas ovako nesto? Kazes da nikad nece dobiti dete...Imas li ti zakon u svojim rukama, ako uopste ima kakvog zakona u Srbiji?...Imas li ti decu?...Ja se duboko nadam da nemas, jer ta deca nikad ne bi osetila majcinu ljubav...Zivim vani i borim se za Srbiju i Srpsku cast i moram da priznam da nije lako....srce me boli kad vidim kako se drzava odnosi prema svom narodu...oduzeti dete bez naloga ili dokumenata i dati ga nekim drugim nepoznatim ljudima i jos traziti od roditelja da oni novcano pomazu...pa to je ispod svake kritike...ovo je bolesno...hej narode dokle ste potonuli????.....Kazes da su roditelji bili opasni po dete i ti si u to lepo upucena...Zelim ti zaista sve naj bolje u tvom skromnom zivotu....Nadam se da ce te Bog nagraditi za tvoju humanost!!!!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-26 00:07


stillstageon

#40 ppppp

2014-01-26 09:48

u vezi otimanja deteta.pogledajte kurir danasnji ,u kojem je na identican nacin roditeljima oteto 3 kceri.saljem vam link
http://www.kurir-info.rs/porodicna-drama-mesec-dana-ne-znamo-gde-su-nam-deca-clanak-1197335

Gost

#41 Re: ppppp

2014-01-26 10:37

#40: stillstageon - ppppp

Pa ovo je katastrofa ...Sta se to u Srbiji dogadja???....Ja sam plakala zajedno sa ovim roditeljima dok sam ovo gledala....Bravo za direktorku skole koja je bila iskrena....Dali je Srbija toliko bogata zemlja da su mobilni telefoni i lepa odeca merilo tko ce da odraste u svojoj porodici sa svojim roditeljima??? Ovo je zalosno i ja nemam reci koju bih mogla ovde upotrebiti...

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-26 11:17



Gost

#43

2014-01-26 17:54

Borite se protiv otimanja dece!!! Bog ih je nama dao ne njima,vaskama bezdusnim!!!
sara

#44 sara

2014-01-26 18:17

Keva je lujka, cale bivsi narkoman. Za dva meseca je beba uspela da ima hematom na glavi, da se ojede do krvi, da joj slome nogu navodno jer je keva malo prognjecila dok su spavale zajedno( pa je u gipsu zavrsila) i ima opekotinu. Beba od dva meseca!?!? Inace sve ove povrede je i sam srdjan priznao, ali naravno sve je to splet nesrecnih okolnosti kao uostalom kod svih narkomana kada im npr.ispadne opusak pa se zapali kuca...Znaci ne da je dete zanemareno nego je ocigledno i namerno povredjivano. Srdjan ocigledno stiti ludu zenu, ali za ovo dete je bolje ovako. Da im je sutra spletom nesrecnih okolnosti ispala kroz prozor onda bi svi rekli ovo sto ja sada kazem. Njih dvoje nisu za roditelje nikako!

Gost

#45

2014-01-26 18:37

samohranim roditeljima nedaju nikakvu pomoc a i ako je daju toliko je bedna i ponizavajuca,a hraniteljima 36000 pa to nema nigde takva sramota,serem se na ovu drzavu.jos i decu otimaju,tolko primera znam gde roditelji lese decu od batina i niko im neuzima a ovim ljudima da uzmu svakom se desava nezgoda oko dece,zar sva deca u domu da budu?a roditelji u zatvor?kakav je to zakon?pa na slikama se vidi kolko ovaj covek voli svoje dete i kako je cisto i pedantno.slike govore vise od hiljadu reci.
dragan

#46 Re:

2014-01-26 20:21

#45: -

Svakom se dogadjaju nezgode, ali da bebu ispustis na glavu i da dobije hematom od toga, da joj polomis nogu i opeces je i sve to za dva meseca!? Sto je mnogo, mnogo je. Niko to dete nije uzeo zbog 36.000 dinara, a hraniteljima takvi roditelji i treba da placaju jer za njih odgajaju njihovo dete koje oni nisu sposobni da sacuvaju ocigledno. Putite se teorija zavere, ljudi su zanemarivali i zlostavljali dete i uzeli su im ga. Nema tu neke filozofije. Neki jednostavno ne treba da budi roditelji, i sreca da beba nije preminula ne daj boze pa da kritikujemo kako centar za sovijalni rad nije reagovao. Mnogo cesce decu ne uzimaju ljidima kojima ih treba uzeti, tako da kad su se oni organizovali i oduzeli dete mozete misliti u kakvom je stanju bila mucenica mala. Pritom ovaj lik nije neki burzuj pa da znaju da ce on imati da im placa tih 36.000, pre par godina je kukao i pisao peticiju da mu se obezbedi veci stan jer.zivi u malom sa mamom, tatom i bratom. Tih 36.000 od njega nece ni videti, ali najvaznije je da je dete spaseno i na sigurnom. Ostavite se teorija zavere vise. To sto je on napisao nije istina, covek laze sto je sasvim normalno-zatvori su puni nevinih robijasa.


Gost

#47 otac ane

2014-01-26 20:36

#44: sara - sara

ti si kreten parekselans....tata nije narkoman nego bivse vojno lice,sada radi u sudu jedi govna nakazo glupa nemas pojma i pokri se usima


Gost

#48 Re: Re:

2014-01-26 20:44

#46: dragan - Re:

Aha, predpostavljam da poznajete familiju licno kad ovako iznosite pojedinosti....necu da nagadjam i osudjujem bilo koga, ali uzasna je sama cinjenica da se dete oduzme na ovaj nacin....A sta je onda sa ovom familijom??? Dali su oni osudjeni na patnju zato sto su siromasni???

http://www.kurir-info.rs/porodicna-drama-mesec-dana-ne-znamo-gde-su-nam-deca-clanak-1197335.....

Ubedjena sam u to da ce svako da odgovara za svoje grehe!!!!


Gost

#49 Re: sara

2014-01-26 20:52

#44: sara - sara

"lujka" i narkoman.....ne poznajem roditelje, ali  vidim da otac lepo pise i bori se svim silama da mu se vrati dete....iz ovog tvog komentara bi se pre moglo zakljuciti da je problem kod tebe a ne kod roditelja...majka je mozda deprimirana sto se desava mnogima i normalno je posle poroda......Ali koji je tvoj slucaj?????

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-26 21:58