VRATIMO OTETU MALU BEBU ANU NJENIM RODITELJIMA

milovan

#51 Re: Re: sara

2014-01-27 00:06

#49: - Re: sara

Istina otac pise i bori se za povratak deteta, postavlja slike, a gde je majka u svemu tome? Nema ni jedne slike bebe sa mamom! Ocigledno tata pokusava da zastiti sizofrenicnu suprugu koja je verovatno nanela sve povrede detetu, ali za sada je bolje ovako jer zenu ne moze ni on da ima na oku non stop i kad povredi dete fatalno kajace se do kraja zivota. Bolje da se posveti ozdravljenju zene i da joj se situacija stabilizuje sa lekovima, a sizofrenija se moze stabilizovati, pa ce mozda biti sigurno za dete u tom domu. Ne verujem da joj je dijagnoza sizofrenije tako olako data, to je prosto nemoguce u ovoj zemlji-na zalost ovo znam zbog daljeg clana porodice koji boluje od te strasne bolesti. Smesno i naivno je reci da je nekome ta dijagnoza slucajno postavljena. Uzasna je ovo situacija, ali tati bi bilo najbolje da se pomiri sa time od cega mu zena boluje, da joj pruzi podrsku i da se ta bolest medikamentima stabilizuje jer negiranjem ce samo sebi odmoci i izgubiti dragoceno vreme! Ili surovija varijanta-da napusti zenu i da se samostalno bori za starateljstvo kao samohrani otac, ako misli da je spreman na sve to. zao mi je svih ucesnika,ali najbitnije je da je bebica sada na sigurnom. Samo polako, doci ce sve na svoje i saradjujte sa hraniteljima, to ce sigurno kasnije govoriti u vasu korist...

dragan

#52 Re: Re: Re:

2014-01-27 00:19

#48: - Re: Re:

Hajde da ne mesamo babe i zabe molim vas. Ovim ljudima zelim da decu vrate i zaista saosecam sa njima, ali sa nekim ko je uspeo da ispovredjuje dvomesecnu bebu toliko puta i da tvrdi da mu je bez razloga uzeta-to stvarno ne mogu. Jedno je siromastvo, tezi je zivot toj deci,ali imaju ljubav i sigurnost u tom domu i NIKO IH FIZICKI NE POVREDJUJE. Svako ko fizicki povredjuje dete zaista ne treba da ga ima. Jednostavno ne zasluzuje,a pogotovo bebu! Pritom nisam kreten i ne mislim na to da nemirno dete par puta udari po guzi, mislim na ispadanje, opekotine i slomljenu nogu u ovom slucaju. Zaista previse slucajnosti i uvek sam za "bolje spreciti tragediju". Da je beba sledeci put umrla svi bi prstom upirali upravo u taj centar za socijalni rad. Pritom ovaj covek nikada i nigde nikakve dokumente nije dao na uvid. Cak ni novinarima koji su napisali clanak. Na primer dokaz da je majka 100% normalna, ili neki dokaz da su brinuli o tom detetu, ili objasnjenja povreda posto se ona objasnjenja koje su oni dali nisu slagala sa povredama itd. Izvinite, ali zaista se ne bih kockao sa zivotom male bebe jer njen tata tako kaze! Da li ste ikada culi za.slucaj zlostavljaca dece koji je to odmah priznao? Naravno da ce se braniti i govoriti da to nije uradio, meni to nista ne govori, cinjenice mnogo vise.govore

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-27 09:45



Gost

#54 Re: Re: Re: Re:

2014-01-27 20:42

#52: dragan - Re: Re: Re:

Kakve babe i zabe?????    Radi se o deci!!!!! Ne mogu da shvatim da su neki ljudi toliko okoreli i bezosecajni...

Nadam se da ce se sva deca vratiti svojim roditeljima bez obzira sta pojedinci ovde pisu...Ne moze mi niko reci da je to OK da se deca oduzimaju tako brutalno i nasilno...Da dolazi ceta policajaca sa socijalnim radnicima i maltretiraju i decu i roditelje...

Kakav je to sok za ovo troje dece naprimjer koji su odrasli i koji ce to pamtiti za ceo zivot!!!!

I vi mi mozete reci da mislite na decu.....jezim se od vas!!!!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-27 21:15


dragan

#56 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-28 11:18

#54: - Re: Re: Re: Re:

Babe i zabe u smislu da su jedni siromasni i nisu za.to krivi dok drugi decu fizicki zlostavljaju i za to jesu krivi. I mislim da i siromasni ne treba da imaju petoro dece ako jedva mogu dvoje da prehrane, ali to je njihov izbor i ako misle da im je bas super tako imaju na to pravo i svakako nije razlog za oduzimanje osim ako deca ne pate fizicki zbog tog siromastva. S druge strane kad dodju da oduzmu dete povedu 10 policajaca jer je zlostavljanje u pitanju i neki zlostavljaci dece i zena su zivotinje iako su u vecini slucajeva pred jacim od sebe kao bubice, ali nikad ne znaju sta ih ceka. Ni jedan policajac ne voli porodicne sukobe i da se mesa u njih. S obzirom na bebine povrede dete je potpuno opravdanao oduzeto, a otac isto nije u dodiru sa realnoscu ako misli da je ovo sve u redu i da mu je dete bez osnova uzeto. Uostalom on je prosle godine na fb pisao neke nebuloze kako je u istri rodjeno bozije dete ali hrvati rade sve da to sakriju od "nas". Ipak on je uspeo da sazna i tako neke teorije zavere...


Gost

#57 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-28 16:19

#56: dragan - Re: Re: Re: Re: Re:

Koje bre zlostavljanje u pitanju????....Odkuda tebi ti dokazi???Zlostavljanje je kad ti u kucu upadne 10 policajaca pod punom opremom i maltretira i vezuje u lance kao poslednje kriminalce i otme ti ono sto ti je naj draze na svetu...ti policajci imaju toliko toga da rade po Srbiji, toliko posla da ociste sav olos koji se nagomilavao godinama, a oni se uhvatili da otimaju decu od roditelja...i to je pojedincima ovde Ok....Ako su ljudi siromasni treba im oduzeti decu, o Boze cujes li ti to???...Drzava bi trebala tu da uskace i da materijalno pomogne dok se ljudi snadju, da daje decji dodadak kao i sve drzave sveta...Oni otimaju decu od roditelja i prave traume i pakao kod ljudi i dece!!! ova deca ce biti hendikepirana za ceo zivot!!!....kojim pravom ima neko da oduzme decu od roditelja samo zato sto su siromasni????....Nadam se da ce neko snositi posledice zbog toga!!!....drzava bi trebala biti pokretac i inicijator  da se deca radjaju i zastititi takve familije....ovo sto radite i Bog ce vas kazniti!!!!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-28 19:21



Gost

#59

2014-01-28 21:09

Koji je to bezobrazluk postao u Srbiji da se roditeljima otimaju deca.
Ima familija koje nemaju sta da jedu u Srbiji a brinu o deci.
Ima dece koja zive na ulici a drzava ne brine o njima.
Ima dece koja prose ulicom da bi prezivela, gde je tu drzava srbija da ih nahrani.

Otimanje dece je najveca ludost koja je zavla&dala Srbijom. Tome treba da se stane na put. Srbijom vladaju srbski neprijatelji. Sta rade sa srbskom otetom decom.
Podpisite svi peticiju. Dokle da nas prave budalama i izrabljuju ?

Gost

#60

2014-01-31 09:30

O tom slučaju ni reči u dnevnim novinama jer se utrkuju stranke ko će pre i ko će više da blebeće ovom narodu dok nam kradu decu. To im je sistem da porodiljama ko zna sta daju u bolnicama i one doživljavaju šok a posle ih proglase nesposobnim koja je to mafija oni kucaju na svacija vrata narode osvesti se......

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-31 11:29



Gost

#62 Re:

2014-01-31 12:03

#1: -

U ovoj drzavi ocigledno radi ko sta hoce...

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-31 15:25



Gost

#64

2014-01-31 21:49

VRATITE MALU ANU RODITELIMA!
BILJANA KOLAR ERAKOVIC

#65

2014-02-04 18:42

Prinudjena sam da ovde napisem u grupi Vratite malu Anu sam od pocetka .Sinoc sam imala manji konflikt jer sam zastitila Vucica tj dete Albance .Dala sam komentar da je i to dete i da mu je trebalo pomoci.Danas sam opet opomenuta .Napisala sam u grupi da je za mene dete Srbin,Hrvat ,Rom ,Albanac da nemogu da mrzim nicije dete .Zar decu da mrzim svaki roditelj voli svoje dete koje god vere bio.Posle mog komentara sam izbacena iz grupe.Stvarno mi nije jasno da jedan otac koji se bori za svoju bebicu ,koji moli i preklinje nevoli komentar o drugoj deci .Zar mislite gospodine Srdjane da Romkinja nevoli svoje dete . Gresite svi vole svoju decu i stvarno je BEZOBRAZNO STO IZ GRUPE IZBACUJETE SVAKI DAN LJUDE .A TRAZITE POMOC ZA VASU ANU.ANI ZELIM SVU SRECU OVOG SVETA DETE NIJE NIKOME KRIVO.Ja cu se potpisati da vidite ko sam.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-02-04 19:25



Gost

#67

2014-02-05 14:53

NE ZNAM ZA KOJE VREME JE NEKOM POTREBNO DA DOKAŽE, DA NAM JE SVIMA JASNO DA LOPOVI MISLE DA PREKO POLICIJE UTIČU NA NAS JADNE I POŠTENE GRADJANE . MARTINA LUKIĆ

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-02-06 16:49



Gost

#69

2014-02-11 23:31

VRATITE OTETO DETE ,SRAM VAS BILO, TRGOVCI NEDUZNIM BEBAMA ,UBICE RODITELJA

Gost

#70

2014-02-11 23:32

VRATITE MALU ANU .... SRAM VAS BILO ,NA DECI ZARADJUJETE...

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-02-12 02:19


dr.sanja

#72 Re:

2014-02-13 23:58

#60: -

o tom slucaju ni reci u dnevnim novinama jer tata nema potvrde za ovo sto prica, a povrede su tu. i na fb pokusajte da trazite bilo koji dokument na uvid pa ce vas blokirati! povrede su mozda namerne, nenamerne nema veze, ako ti uspes da malu bebu za nepuna dva meseca ispustis na glavu, polomis joj nogu i opeces je tu nesto opasno ne stima. svaka cast centru sto je na vreme reagovao, ne ulazim u to da li su mama i tata ludi ili nisu, sve se to da proveriti, a najvaznije je da je dete na sigurnom dok se to proverava! jedino znam da sizofrenija nije grip i niko ziv, cak ni neki nadrilekar, je ne bi pomesao sa postpartumom...

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-02-14 15:27



Gost

#74 Re: Ma bre dete ima prelom,nagnjecenja, masnice,oguljotine,rane od ojeda,neuhranjeno...

2014-03-05 00:43

verja

#75 Re:

2014-03-05 00:47

#2: -

A  nema niko pravo da zanemaruje i maltretira dete, dete od 2 meseca sa polomljenom nogom, ispeceno, sa hematomom, pa sta vise treba

jel reagovati kad bude kasno?