VRATIMO OTETU MALU BEBU ANU NJENIM RODITELJIMA

Quoted post


Gost

#54 Re: Re: Re: Re:

2014-01-27 20:42

#52: dragan - Re: Re: Re:

Kakve babe i zabe?????    Radi se o deci!!!!! Ne mogu da shvatim da su neki ljudi toliko okoreli i bezosecajni...

Nadam se da ce se sva deca vratiti svojim roditeljima bez obzira sta pojedinci ovde pisu...Ne moze mi niko reci da je to OK da se deca oduzimaju tako brutalno i nasilno...Da dolazi ceta policajaca sa socijalnim radnicima i maltretiraju i decu i roditelje...

Kakav je to sok za ovo troje dece naprimjer koji su odrasli i koji ce to pamtiti za ceo zivot!!!!

I vi mi mozete reci da mislite na decu.....jezim se od vas!!!!

Odgovori

dragan

#56 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-28 11:18:47

#54: - Re: Re: Re: Re:

Babe i zabe u smislu da su jedni siromasni i nisu za.to krivi dok drugi decu fizicki zlostavljaju i za to jesu krivi. I mislim da i siromasni ne treba da imaju petoro dece ako jedva mogu dvoje da prehrane, ali to je njihov izbor i ako misle da im je bas super tako imaju na to pravo i svakako nije razlog za oduzimanje osim ako deca ne pate fizicki zbog tog siromastva. S druge strane kad dodju da oduzmu dete povedu 10 policajaca jer je zlostavljanje u pitanju i neki zlostavljaci dece i zena su zivotinje iako su u vecini slucajeva pred jacim od sebe kao bubice, ali nikad ne znaju sta ih ceka. Ni jedan policajac ne voli porodicne sukobe i da se mesa u njih. S obzirom na bebine povrede dete je potpuno opravdanao oduzeto, a otac isto nije u dodiru sa realnoscu ako misli da je ovo sve u redu i da mu je dete bez osnova uzeto. Uostalom on je prosle godine na fb pisao neke nebuloze kako je u istri rodjeno bozije dete ali hrvati rade sve da to sakriju od "nas". Ipak on je uspeo da sazna i tako neke teorije zavere...