VRATIMO OTETU MALU BEBU ANU NJENIM RODITELJIMA

Quoted post

dragan

#52 Re: Re: Re:

2014-01-27 00:19

#48: - Re: Re:

Hajde da ne mesamo babe i zabe molim vas. Ovim ljudima zelim da decu vrate i zaista saosecam sa njima, ali sa nekim ko je uspeo da ispovredjuje dvomesecnu bebu toliko puta i da tvrdi da mu je bez razloga uzeta-to stvarno ne mogu. Jedno je siromastvo, tezi je zivot toj deci,ali imaju ljubav i sigurnost u tom domu i NIKO IH FIZICKI NE POVREDJUJE. Svako ko fizicki povredjuje dete zaista ne treba da ga ima. Jednostavno ne zasluzuje,a pogotovo bebu! Pritom nisam kreten i ne mislim na to da nemirno dete par puta udari po guzi, mislim na ispadanje, opekotine i slomljenu nogu u ovom slucaju. Zaista previse slucajnosti i uvek sam za "bolje spreciti tragediju". Da je beba sledeci put umrla svi bi prstom upirali upravo u taj centar za socijalni rad. Pritom ovaj covek nikada i nigde nikakve dokumente nije dao na uvid. Cak ni novinarima koji su napisali clanak. Na primer dokaz da je majka 100% normalna, ili neki dokaz da su brinuli o tom detetu, ili objasnjenja povreda posto se ona objasnjenja koje su oni dali nisu slagala sa povredama itd. Izvinite, ali zaista se ne bih kockao sa zivotom male bebe jer njen tata tako kaze! Da li ste ikada culi za.slucaj zlostavljaca dece koji je to odmah priznao? Naravno da ce se braniti i govoriti da to nije uradio, meni to nista ne govori, cinjenice mnogo vise.govore

Odgovori


Gost

#54 Re: Re: Re: Re:

2014-01-27 20:42:11

#52: dragan - Re: Re: Re:

Kakve babe i zabe?????    Radi se o deci!!!!! Ne mogu da shvatim da su neki ljudi toliko okoreli i bezosecajni...

Nadam se da ce se sva deca vratiti svojim roditeljima bez obzira sta pojedinci ovde pisu...Ne moze mi niko reci da je to OK da se deca oduzimaju tako brutalno i nasilno...Da dolazi ceta policajaca sa socijalnim radnicima i maltretiraju i decu i roditelje...

Kakav je to sok za ovo troje dece naprimjer koji su odrasli i koji ce to pamtiti za ceo zivot!!!!

I vi mi mozete reci da mislite na decu.....jezim se od vas!!!!