Za zdrav vazduh u Bačkoj Topoli i okolini

Quoted post


Gost

#9

2014-04-30 20:26

svi oni koji su naseljeni iznad Lukoil pumpe u B.Topoli cesto ne mogu da otvore prozore i vrata kuce i luftiraju prostorije,jer nesnosan smrad zivotinjskog otpada zagusuje i sprecava boravak u sopstvenom dvoristu.Veliko je pitanje da li taj smrad cini samo zivotinjski otpad ili se u njemu nalazi jos nesto sto je opet nedozvoljeno??!Jos je interesantno da je smrad pojacan od petka popodne,pa do kraja vikenda...i to tako u toku cele godine,bukvalno isprogramirano.Zar je moguce da ljudi to trpe godinama i svi cute?????????!!!

Odgovori

XXL

#15 Re: Luk Oil

2014-05-01 09:25:48

#9: -

Da vam nije Žibela udavili bi ste se u govnima, a to bi vam i trebalo priuštiti pa bi ste molili Žibel da uključi kotlove... A gde vi bacate animalni otpad kada koljete svinje? Dajete kerovima da razvlače po dvorištu ili zakopavate ili bacite u kanal?? To je zagađivanje a ne Žibel. Inače filteri su već postavljeni.

3eko

#86 Re:

2014-10-11 23:30:52

eto prilike da im odgovorimo, da pricamo da ne cutimo, da nas vide  i da se bunimo 17.oktobar u 14.30 centar backe topole ispred robne kuce Panda dodjite u sto vecem broju. Nemojte da dodjete zbog mene, dodjite prvo zbog sebe-da biste o sebi imali dobro misljenje, zatim zbog svoje porodice zbog dece, unuka, buducih narastaja. Dodjite i nemojte razmisljsti o tome sta mi mozemo da ucinimo, mis mo mali, mi smo jadni , oni su mocni,....to d+su budalastine. MI smo toliko jaki da mozemo SVE da ucinimo sto je cisto i posteno! Razmisljajte pozitivno, hrabro i posteno! Nemojte biti kukavice. Kalkulisite, slobodno. Cekajte da vidite ko ce pobediti u ovoj drami. Ali bi bilo mnogo bolje da se ukljucite u dramu i ucinite rasplet mnogo izvestnijim! Treba nam svaki potpis, svaki covek. Imajte poverenja u sebe da radite dobru stvar bilo da se ukljucujete u akciju ya cisti vazduh ili u akciju cutacu i cekacu jos malo!!! Pozdrav svima Dragan Pečurica#9: -