ПЕТИЦИЈА ДА СЕ ОДОБРИ ОСТАНАК У СРБИЈИ КАРЛА И ЛУНЕ

Quoted post


Gost

#394 Radoznala

2014-05-03 21:27

Da li gost pod brojem 385 ima dokaze za to sto je napisao,cekam odgovor,pozdrav,ja sam za dobijanje drzavljanstva/

Odgovori

Gost 385

#404 Re: Radoznala

2014-05-04 11:54:23

#394: - Radoznala

On je objavljivao na svom zidu na facebook-u da mu je istekao pasos i da ne moze podici zbog toga novac sa racuna. Slao nam je i poruke u kojima se zalio da mu je istekao pasos, da ne moze podici novac, da mu posaljemo 50 evra za hranu za Lunu, koje bi navodno vratio. To je bilo nekoliko meseci pre problema sa srpskom policijom. Mozete sve to (osim privatnih poruka) videti na njegovom zidu. Sam je kriv sto mu je istekao pasos i sto ga na vreme nije obnovio.

On nije dosao zbog pretnji Albanaca u Srbiju. Pre nego je poceo ziveti od donacija, imao je kompaniju Lunov, koja se pominje jos 2007 god. Ima podataka o firmi na internetu, registrovana je na ime Karl Emmanuel Haudbourg. A pominje se i na ovom forumu u losem kontekstu http://arhiva.elitesecurity.org/t240070-lunov-investment-ima-li-neko-informaciju-ovoj-firmi


Ne sumnjam da voli Srbiju i srpski narod. Samo ovde mogu takvi ljudi dobiti na znacaju i popularnosti. Ja mu vise nista ne verujem, a imao je moje divljenje i podrsku godinama.

Zao mi je njegove cerkice, jer dete nema normalan zivot. Nadam se da ce se sve resiti kako je najbolje za nju.

Pozdrav, vise necu citati ni komentarisati o Karlu Odburu