STOP NASILJU!!! PETICIJA PROTIV SNEZANE ZUNIC BOZINOVSKI!!!

Quoted post

Чубрило

#161 Овде се на зна ко је луђи!

2014-05-26 08:43

Мајка је психички прсла, а по његовом понашању се види и чује извештаченост и покушај да докаже да је луђа него што јесте.
Могуће да је он годинама прави лудом па је разлог њеног понашања управо то.
Наравно, ово није оправдање за насиље над децом, али је снимак који сам видео измонтиран. Делови се понављају, пропратна музика подиже тензију, мислим да су неки делови и убрзани...
Желим погледати НЕМОНТИРАН снимак.
Рекао бих да ни он није сасвим свој.
Са друге стране потпуно ми је идиотски закон који смо преузели од Еу и Америке да дете не смеш ударити ни по гузи.
Породици су новим законом ускраћене многе функције васпитања и пребачене да се држава петља у то. ТАко је у ЕУ и Америци, а тамо сваки дан силовања, убиства.... Манијаци на сваком кораку. Имао сам прилике упознати се са западном културом. Деца су им неваспитана и безобразна. Знају да им родитељи не могу ништа и зато се тако понашају.

Odgovori

Milica

#162 Slažem se.

2014-05-26 08:46:18

#161: Чубрило - Овде се на зна ко је луђи!

Gosn Čubrilo mislim da ste u pravu. Ovde ima nasilja, ali se montažom pokušava podići tenzija na još viši nivo!
Poznat smo narod da odmah planemo, a sve brzo zaboravljamo. To je loša osobina.

objektivan

#207 Re: Овде се на зна ко је луђи!

2014-05-26 18:09:10

#161: Чубрило - Овде се на зна ко је луђи!

Apsolutno se slazem sa tobom... To ni na koji nacin ne opravdava majku, ali da je doticni izrezirao - to svakako.... Jaaako mi to sve smrdi....