STOP NASILJU!!! PETICIJA PROTIV SNEZANE ZUNIC BOZINOVSKI!!!


Gost

#201

2014-05-26 16:52

molim sve socijalne sluzbe,sudove,i institucije,koje se bave zlostavljanjem dece , starih i bolesnih lica,da svoj posao rade efikasnije.znam koliko je slucajeva zaboravljeno u fijokama zbog neazurnosti,zbog nesposobnosti sluzbenika,a i zbog nezainteresovanosti.pitam se ,zasto postoje socijalne sluzbe,da li ,da bi mi rekli,ehhh koliko ima gorih slucajeva....Ima,znam,ali sta su uradili da ih nema...ocajna sam,vec duze vreme zbog svog porodicnog problema,nemam bager da ih pokrenem sa mrtve tacke.

Gost

#202

2014-05-26 17:33

sto pre tog monstruma udaljiti od dece,a narocito njenog deteta

Gost

#203

2014-05-26 17:36

Strašno!....

Gost

#204

2014-05-26 17:51

Dok ovo citate maloletni M.B.je mozda i dalje izlozen NASILJU!!!

Gost

#205

2014-05-26 18:04

Kao prvo, sto radi otac da spasi jadno djete?
Kao drugo, toj ženi hitno treba psihijatar ili bi njoj muz trebao raditi ono sto ona radi vlastitom djetetu, pa cemo vidjeti koliko joj je zabavan takav tretman.
Kao treće, institucije su svugdje iste....naprosto uzas jedan!
TATA, PROBUDI SE I UČINI NESTO!!!!!!!!!

Gost

#206

2014-05-26 18:05

Koliko je strasno kada se roditelj "prazni" na neduznom i nemocnom detetu... nije ni cudo sto se kasnije kad odraste, to isto maltretirano dete, negativno identifikuje sa svojim zlostavljacem pa postane i samo nasilno.
objektivan

#207 Re: Овде се на зна ко је луђи!

2014-05-26 18:09

#161: Чубрило - Овде се на зна ко је луђи!

Apsolutno se slazem sa tobom... To ni na koji nacin ne opravdava majku, ali da je doticni izrezirao - to svakako.... Jaaako mi to sve smrdi....


Gost

#208

2014-05-26 18:11

I ja sam jednom bio na njegovom mjestu! To je bol i boljest koju je težko preboljeti!

Gost

#209 Re: Re: Re: Razmisli

2014-05-26 18:14

#190: Lola - Re: Re: Razmisli

Ne budi tako sigurna da je ovaj nevinasce... Kao prvo da je normalan izbambuso bi je ko kobilu i izbacio na ulicu ko kera - da je to zaista tako... Cim on snima mesecima nije ni on nevin ne sekiraj se...

MM

#210

2014-05-26 18:56

Gospode Boze, srce i dusa mi se cepa, nisam ni uspela da odgledam ceo video, ne smem ni da pomislim sta je jos usledilo. To nije majka!
Gordana

#211 Sramota

2014-05-26 19:23

Oduzmite joj dete neradnici jedni... Jb ti zemlju u kojoj ne vazi zakon vec samo veze!

Gost

#212

2014-05-26 19:32

ovu treba strpati u lazu lazarevic,strasno i nju maltretirati na taj nacin,jadno dete

Gost

#213

2014-05-26 19:42

Drzavo ako te ima spasi ovo dete od retardirane zene.I to sto pre..........Uhhhhh.......


Gost

#214

2014-05-26 19:45

sramota da svi oni koji su ovo trebali da vide i reaguju, čekaju da se, daleko bilo, desi nešto gore, pa da onda daju izjave kao, nismo mogli ništa, znali smo, ali je sistem zakazao... gospodo, radite svoj posao, ili se maknite da dodju oni koji bi to radili umesto vas. (slovo v je namerno malo)

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-26 19:50



Gost

#216

2014-05-26 20:02

Monstrum!!!

Gost

#217

2014-05-26 20:19

Samo mislim na ovo jadno dete.Ko zna koliko dugo traje ovo.Jao Boze sto dajes decu gde ne treba.........Molim vas da ako saznate da joj je dete oduzeto da javite da se smirim.....A nju direktno treba poslati na vesala......

Gost

#218

2014-05-26 20:33

Zalosno je sto u ovoj zemlji ova gospodja se nije nasla iza resetaka odmah po objavljivanju ovog snimka i tamo bila do danasnjeg dana!!!
Majka

#219

2014-05-26 20:34

Ovog monstruma ne nazivajte MAJKOM! Ova osoba je MONSTRUM, bolesnik kojeg treba smestiti na psihijatriju, i što pre izbaviti ovo bespomoćno nedužno biće iz njenih ruku i uopšte je ukloniti iz detetovog života! Na lečenje bolesnice i paćenice jedna, osećam da se verovatno i na studentima iživljava, ali na drugačiji način... Ali oni su daleko od ovog zla koje čini, njih ima ko da štiti od ove umobolnice, a ovo maleno biće je bespomoćno! O, da li je moguće da na ovo niko ne reaguje!? Širite ovu peticiju i spasimo ovog malog nedužnog anđela od ovog monstruma! Državo i svi koji zatvarate oči pred ovakvim slušajevima PROKLETI da ste!!! Ne dajmo da ovo traje, da se dešava pred nama i da se ponavlja bilo kojem detetu!


Gost

#220

2014-05-26 20:37

Monstrum!
glupost nemq granica

#221 Re: Re: Re:

2014-05-26 21:32

#180: - Re: Re:

Vas sve retardirane debile koji potpisujete ovu peticiju i javno lincujete zenu koju ne poznajete, na osnovu ovog idiotskog namontiranog snimka.

 


Gost

#222

2014-05-26 21:40

Za ovo nemam komentar.Uzas koji se nesme dozvoliti

Gost

#223

2014-05-26 21:48

Šta reći a ne zaplakati. Šta bi radila mom djetetu?

Gost

#224

2014-05-26 21:55

Ova zena je vec kaznjena. Napravila je sebi i drugima pakao od zivota.
Dete treba spasiti i pomoci mu. Sto pre!!!

Gost

#225 Re: Re: Re: Re:

2014-05-26 22:14

#221: glupost nemq granica - Re: Re: Re:

Za to sto se na videu vidi NEMA OPRAVDANJA.

Ne znam o cemu je rijec. Ako si protiv ove peticije mozes se lijepo izjasniti, ako si to u stanju uciniti ili mozes barem pokusati opravdati zenu koju ti ocito poznajes a mi svi ostali ne poznajemo. No tvoj nacin izrazavanja odnosno vrijedjanja ("Vas sve retardirane debile koji potpisujete ovu peticiju......") je BEZ NIVOA.

S obzirom da mi ne pada napamet se spustiti na tvoj nivo.... necu ti vratiti istom mjerom. Jer to rade tipicni balkanci bez nivoa  iz bilo kojeg dijela bivse Juge. No ima nas puno balkanaca koji imamo nivo i savjest, kao sto i ova peticija potvrdjuje. Ali tebe  necu oslovljavati sa Vi jer respekt nisi zasluzio/la.

Prema tome ako nije tako onda objasni kako je bilo. I probaj meni i ostalima debilima (kako nas nazivas) reci da ona nije tukla dijete nekoliko puta po straznjici i to svom snagom, nego ga je samo malo puknula i pokusala objasniti RIJECIMA da nije bio dobar. A usta mu isto nisu bila zatvarana njenom rukom kako ne bi glasno vristao, nego mu je brisala usta poslije hranjenja. E ako bi tako zvucalo tvoje objasnjenje ... onda imas problema sa vidom.

A gospodja Snežana neka se i sama javi i objasni. Kako to da se tako izjasnjava jedna visoko obrazovana osoba? Jedna osoba koja radi sa djecom i mladima? Ja osobno predajem mladima i djeci i ne tretiram ih kao vrecu za ispucavanje moje frustracije.

A kako je u ovoj peticiji vidno, da ju cijeli svijet promatra i da ce puno nas i dalje raditi na tome sa se djeca koja su nejaka vise ne zlostavljaju. Ako je potrebo ici ce se i dalje... van Srbije. Javna glasila, haski sud.... EU.....

DJECA SE NE MOGU SAMA BRANITI   ----- ZATO SMO MI ODRASLI ODGOVORNI ----- A AKO IPAK POSTOJI TAKVA ODRASLA OSOBA KAO TA SNJEžANA  ---- ONDA SE TREBAJU DRUGI ODRASLI KOJI IMAJU SAVJEST BRINUTI DA SE TO PREKINE!!!!!