Protiv Privatnih Izvrsitelja

Quoted post


Gost

#218

2014-06-23 17:35

Trenutno sam u velikom problemu sto se tice objedinjene naplate.Naime,ja i suprug smo ostali bez posla,i skoro dve godine nismo mogli da placamo racune za grejanje prvenstveno-jer su enormno veliki.Dug se nakupio pa sam sklopila ugovor o otplati na rate,i kao garanciju moja majka je potpisala menicu na svoju penziju.
Zakasnila sam sa par rata,i bez ikakvog prethodnog upozorenja dobila na majcinoj adresi zakljucak izvrsitelja o obustavi majcine penzije,i popisu njenih stvari.Mozete misliti kako se osecam,a i ja i suprug radimo po ucinku,bez stalnih primanja,tu je i dete koje skolujemo,a Bogami-treba i da se jede.Slazem se da u ovoj drzavi treba da postoji zakon,ali ta drzava nije pomogla ni meni ni suprugu ni oko pronalazenja posla,ni na bilo koji nacin-a sada ima potrazivanja.Ne bezim od placanja obaveza,ali nije bila moja krivica sto nisam bila u situaciji da ih redovno izmirujem,a kod nas to nije regulisano zakonom.Na zalost.
Valjda cu uspeti da se dogovorim sa izvrsiteljem oko izmirenja duga na rate-u protivnom,ne znam kako bi to moja majka podnela.
Hvala

Odgovori

Karadjordje

#320 Re:

2015-05-25 16:54:24

#218: -    Turci, vratite se sve vam je oprosteno.