Protiv Privatnih Izvrsitelja

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Protiv Privatnih Izvrsitelja


Gost

#201

2014-04-20 21:24

lopove treba zatvoriti
Периметар

#202 мирише на грађански рат

2014-04-26 05:23

Боље да се обустави ова намера пре него што неко од грађана буде приморан да на лицу места ликвидира евентуалне извршитеље. Кад то буде једном кренуло, а кренуће јер је народ на ивици нерава, "пожар" ће се проширити и земљом ће завладати хаос и разрачунавање сваког са сваким по сопственом нахођењу. А то ипак је најбоље избећи, нама најмање треба грађански рат и немири по Србији.
Dusan Jaksic
Beograd

#203 Brzo rešenje i izvšitelja i ostalih horor-pojava

2014-05-25 12:19

http://www.peticije24.com/stop_zakonu_o_javno-privatnom_partnerstvu

- Nismo sazreli kao društvo da bi regularno bilo primenjivano u praksi. Najveću odgovornost imaju inspekcijske službe i nadzorni organi,a mi sami znamo da su baš te službe i institucije najslabija karika u sistemu!!!
I sad treba da očekujemo njihovo dosledno primenjivanje i beskompromisno sankcionisanje zloupotreba!?
A sistem nam je u rasulu zbog takvih,pa nije dosta nego još nam ubacuju i ceo dodatni program budućih koruptivnih dela u sprezi između direktora,organa države,inspekcijskih službi i privatnih vlasnika !!!
Ovo je krovni zakon nakon koga su došli i "privatni izvršitelji",sad najavljeno demoliranje javnih preduzeća,čak i onih koji uspešno posluju,a sve pod plaštom bolje naplate i veće odgovornosti i tobože efektivnosti u budućoj saradnji sa privatnim kapitalističkim sektorom.
Dakle,da su inspekcijske službe i nadzorni organi dosad radili svoj posao dosledno ne bi došli do ove situacije,međutim sad kada se sve ovo dešava ponovo će sve pasti na mračnu stranu,jer ponovo za striktno primenjivanje je neophodno dosledno delovanje istih nadzornih organa i inspekcijskih službi!!!

Gost

#204

2014-05-25 14:13

Glasam da novac ne bude bog ljudima

Gost

#205

2014-05-25 14:24

To je pljacka.

Gost

#206

2014-05-25 17:52

Prave mi neprijatnosti a preskočen je postupak opomene pred utuženje i drugi.

Gost

#207

2014-05-25 21:09

SLAZEM SE SA PREDLOGOM JEL MNOGI SU OSTALI BEZ POSLA A IMA KOI RADE A NE PRIMAJU PO 6 MESECI PLATE KOGA ONI DA TUZE

Gost

#208 Re:

2014-05-25 21:09

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-25 21:39


hm, hm...

#210 blood thirsty state

2014-05-31 04:44

Toliko je inercije, pre svega od građana. (za banana "državu" me ne čudi) Izgleda da svi čekaju da padne krv, da nekog od tih krvopija rokne neki ratni veteran (braneći ovog puta ne domovinu već svoj dom) pa da se onda stavlja prst na čelo? Ili se nio tada neće ništa preduzeti već će se taj privatni rat između građana i tih "privatnika" samo zahuktati bez ikakve volje da se razotkriju uzroci zbog čega jedan deo građana nema novca čak ni za nešto krajnje banalno kao što su komunalije, struja, telefon i ostalo izdaci koji u svakoj normalnoj državi ne predstavljaju toliki udar na budžet kao u ovoj banani?

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-31 11:44



Gost

#212

2014-06-02 14:23

...kada ova raspala, korumpirana i mafijaska drzava na celu sa svojim raspalim, korumpiranim, ljigavim i iskompleksiranim banditima (citaj politicarima), vrati sve dugove (materijalne i moralne) ovim gradjanima i kada svi do jednoga kleknu na kolena pred gradjane i zamole za oprost(ali narednih 10-ak godina-svaki dan), kada se isplate nadoknade porodicama svih ljudi koje je sahranila (besmislenim ratovima ,greskamalekara, nedostatka lekova,trauma usled hiper inflacija, organizovanih beskrupuloznih pljacki cije je ista bila organizator poput zajma za srbiju, jezde,dafine,stare devizne stednje...) onda mozemo da pokrenemo temu sta neko od nas duguje ovoj drzavi...pitanje je retoricko ali ispravno...clanovi tih crnih organizacija i sada vladaju (Vucic-SRS, Dacic-slobin SPS, Vulin-sekta JUL)...
R E V O L U C I J A. I zabeleziti imena kvazimafijaskih ljigavih zelenasa koji izvrsavaju ove naplate da se nikako ne zaborave kada se dogodi ista (a dogodice se)...

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-02 23:21



Gost

#214

2014-06-04 15:19

o tih 12o i nesto vise sudskih izvrsitelje nema sta da se diskutuje to je jedno moralno dno koje se bogati na ovom osiromasenom narodu otimajuci mu i crno ispod nokta.Bljak.MORALNO DNO DNA.

Gost

#215

2014-06-04 15:23


Bakica

#216 # 216

2014-06-20 19:12

Јадни Срби и јадна Србијо која умсто да у време кризе и беспарице управљашштедљиво са имовином и трошковима становања и одржавања грађевинске баштине својих грађана дозвољаваш корумпираним надриизвршиоцима ,,судских,, казни једне монополистичке комунистичке паразитске организације која носи име ИНФОСТАН да некажњено ПЉАЧКА ГРАЂАНЕ СРБИЈЕ ЗАГЛИБЉЕНИХ У СВЕ ВЕЋОЈ БЕДИ И НЕМАШТИНИ ...КАДИЈА ТЕ ТУЖИ КАДИЈА ТИ СУДИ ...ТАКО РАДИ ИНФОСТАН ЗАОСТАЛА ЛОПОВСКА ТВОРЕВИНА КОКО СИСТЕМА И ЛОШИХ ИЛИ НИКАКО ОДРЖАВАНИХ ГРАЂЕВИНА ПО БЕОГРАДУ У КОЈИМА ЦИВИЛНИ СТАНАРИ ЦВОКОЋУ ПРЕКО ЦЕЛЕ ЗИМЕ И ЖИВЕ У НЕХИГИЈЕНСКИМИ НЕОДРЖАВАНИМЗГРАДАММА ПО ВИСОКИМ ЦЕНАМА КОЈЕ СЕ НЕ ПЛАЋАЈУ ЧАК НИ У ЗАПАДНИМ УРЕЂЕНИМ МЕТРОПОЛАМА ГДЕ СЕ СТРОГА КОНТРОЛА ТРОШКОВА ОДРЖАВАЊА ИЗГЛАСАВА НА СКУПШТИНИ ВЛАСНИКА И ПОД СТРОГОМ КОНТРОЛОМ ИЗАБРАНОГ ТЕЛА
САВЕТА ВЛАСНИКА

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-20 22:09



Gost

#218

2014-06-23 17:35

Trenutno sam u velikom problemu sto se tice objedinjene naplate.Naime,ja i suprug smo ostali bez posla,i skoro dve godine nismo mogli da placamo racune za grejanje prvenstveno-jer su enormno veliki.Dug se nakupio pa sam sklopila ugovor o otplati na rate,i kao garanciju moja majka je potpisala menicu na svoju penziju.
Zakasnila sam sa par rata,i bez ikakvog prethodnog upozorenja dobila na majcinoj adresi zakljucak izvrsitelja o obustavi majcine penzije,i popisu njenih stvari.Mozete misliti kako se osecam,a i ja i suprug radimo po ucinku,bez stalnih primanja,tu je i dete koje skolujemo,a Bogami-treba i da se jede.Slazem se da u ovoj drzavi treba da postoji zakon,ali ta drzava nije pomogla ni meni ni suprugu ni oko pronalazenja posla,ni na bilo koji nacin-a sada ima potrazivanja.Ne bezim od placanja obaveza,ali nije bila moja krivica sto nisam bila u situaciji da ih redovno izmirujem,a kod nas to nije regulisano zakonom.Na zalost.
Valjda cu uspeti da se dogovorim sa izvrsiteljem oko izmirenja duga na rate-u protivnom,ne znam kako bi to moja majka podnela.
Hvala

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-23 19:27



Gost

#220

2014-06-23 23:00

Ovo je otimanje.

Gost

#221 Re:

2014-06-23 23:01

#206: -

I ja imam isti slučaj.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-24 10:30



Gost

#223

2014-06-25 04:11

Sramota . Šta je ovo ???? Harać nameti nemaju odakle platiti najosnovnije a oni sa njihovim haraćem naplaćuju reket . DRŽAVA U DRŽAVI , Što ne oforme te privarne UTERIVAČE DA UTERUJU POSLODAVCIMA KOJI OSTAVLJAJU RADNIKE BEZ POSLA NJIMA TREBAJU DA UTERUJU A NE GOLI RADNIKU MUĆENIKU . Za NEKI PROCENAT SRAM DA IH BUDE . DA IZVINE VEČI DEO Serem im se i u zvanje i u posao. Pozdrav svima od srca . Branko

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-25 19:37



Gost

#225

2014-06-30 00:51

U (ne)postojećem pravosudnom sistemu nedopustivo je uvoditi privatne izvršitelje i prepuštati sirotinju na milost i nemilost otimačima bilo čije imovine, i dozvoljavati ometanje ličnog poseda, koji mora da je zakonom zaštićen! Da je država normalna, i da ljudi mogu normalno da rade, niko ne bi dugovao nikome - ne bi bilo razloga ! Ti što duguju su obezbeđeni zidovima i dobermanima... pa prvo njima naplatite potraživanja koja imate ! PROBAJTE !