Protiv Privatnih Izvrsitelja

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Protiv Privatnih Izvrsitelja


Gost

#301

2015-04-26 07:25

Krajnje je vreme da se stane na put pljačkanu naroda, a privatni izvršitelji su eksponenti lopovske vlasti. Niko ne bi ostao elektrodistribuciji dužan, da ima posao i platu od koje može da živi.

Gost

#302

2015-04-26 08:06

Moj mali doprinos sredjivanju stanja u polurazbijenoj drzavi...
boban036

#303 Re: Re: Re:

2015-04-26 09:43

#9: - Re: Re:  

 I Hitler je imao nesto slicno 1933.god i za pocetak samo njih oko 200 a nakon 10-tak godina oko 200.000 a zvali su se SS. Partijska vojska. ""Cinovnici zaduzeni za ustavni red i poredak""... Zalosno ali istinito. I ovi ""nasi"" su bas NAPREDNI !


Gost

#304

2015-04-26 21:12

Zato sto hoce da mi naplate kazne za parkiranje iz 2008

Gost

#305

2015-04-26 21:29

Iz svih priča koje sam čuo sledi da su privatni izvršitelji, bez izuzetka, svinje.

Gost

#306

2015-04-27 11:06

99% Srbije gladno. Rade kao kmetovi,ili nemaju posla uopste.
Sramota!

Gost

#307

2015-04-27 11:11

Zbog pravde

Gost

#308

2015-04-27 17:34

Ja sam svom Sudskom izvrsitelju danas najavio,ukoliko mi ne vrati novac koi je uzeo putem administrativne zabrane i ne vrati slucaj onome ko misli da je ostecen a u mom slucaju je to Telekom Srbije,da cu mu zapleniti stvari iz firme. Takodje sam nazvao i ministarstvo pravde i isto im to saopstio.Sada trazim podrsku medija,i mislim da je to jedan od najboljih nacina koji mozemo da poduzmemo.Da se suprostavimo direktno njima a ne drzavi i da to sve bude javno,tj.medijski propraceno.U ministarstvu su mi rekli da se radi nacrt o izmeni zakona tako da bi na ovaj nacin i mi sami mogli da to ubrzamo i na neki nacin ucestvujemo u njemu.


Gost

#309

2015-04-27 20:41

Zato što sam 2012g platio 2 izvršenja koja su stopirana lažnim dokazom punom. EPS-a IPV je vratilo na ponovno suđenje do kojeg ni dan danas nije došlo, imam dokaze rešenje trojice sudija, i Ministarstvo pravde zna za to, ali ništa ne čini.

Gost

#310

2015-04-28 16:09

Да се приватним извршитељима трајно забрани рад а новац отет од грађана са каматом врати и да се против њих покрене кривични поступак.


Gost

#311

2015-05-06 21:43

Osiromašeni građani i penzioneri teško izdržavaju porodice pa im se nameće i izdržavanje izvršitelja.
Srba

#312

2015-05-06 22:45

Zakon ZIO je npotreban, nelogičan i nedovoljno definisan. Logično je ko ima para platiće račune bez utuženja. Penzionerima sa niskim primanjima nameću se dodatni troškovi i kamate, pa još da plate nagradu izvršiteljima. Zakonom nije definisan min prihod po članu porodice, tako da realizacija jednog zaključka može izazvati lančano donošenje novih zaključaka, tj. dužničko robstvo (sistem MMF-a). Dosadašnji rad izvršitelja liči na prve korake ka ukidanju penzija. Dešava se da pronađu mali dug od nekoliko stotine dinara za koji se od građana zahteva naplata od više hiljada dinara, što je van svake logike. Logičnije je da Vlada Republike ovlasti javna preduzeća da stavljaju zabrane, kako bi se smanjili troškovi dužnicima, obzirom da oni serviraju sve podatke izvršiteljima. Izvršitelji prekucaju podatke, stave pečat i čekaju nagradu. Treba ovom Ministarstvu pravde dati Ministarstvo privrede kako bi umesto adminstrativnih radnika ("parazita") zaposlilo proizvodne i stručne radnike.


Gost

#313

2015-05-07 21:52

Kako je moguce da kao sto rekoste neko mimo odluke suda i to pravosnazne gdje je u postupku tacno utvrdjeno cinjenicno stanje dodjebilo ko i to uz pratnju policije i popisujevam stvari ili tjera iz stana na ulicu dabi naknadio svoja proizvoljna potrazivanja zaproizvoljne racune i sa proizvoljnom kamatom i jos kamatom na kamatu i joskamatom kamate na kamatu .O cemu se to onda radi .Meni nije jasno iako sam u godinama i pratim sve sta ova banda radi a da o tome svemu ne govore nadlezni koji su u udruzenom zlocinackom poduhvatu tj na istom kriminalnom zadatku kradje i otimanja od ugrozenih i nezaposlenih gradjana.Svakako da se dugovi moraju placati ali da drzava povede racuna u slucaju da gradjani zbog nezaposlenosti nisu u mogucnosti placati struju ,info stan porez na imovinu fiz.lica i slicno i da se to treba smanjiti ili umanjiti ili gradjane osloboditi pl#canja istih uslucaju da se dokaze da nemajusredstava tj novca ni za najosnovnije potrebe kao sto su hrana i higijena a ima puno takvih a koji sve to trebaju placati kao i oni sto rade .Ja bih tuzio drzavu ali nemam strucno znanje a niti novca za tuzbu i pravnu pomoc tj advokata .Posebno je pitanje famoznog PDV-a koji svaki pa i nezaposleni placa pri kupovini bilo cega a to ide kriminalcima koji treba da budu od pomoci narodu pa i u rjesavanju ovih egzistencijalnih problemaa.?

Gost

#314

2015-05-11 13:08

Jos se nismo oporavili od ratova "90. Ne radimo ni ja ni supruga. Zivimo na samom dnu. Duzni smo drzavi i nikome nista ne dugujemo.Drzava nije nikada pomogla nas.Dugove smo napravili jednostavno nismo bili u mogucnosti da platimo osnovne komunalije.Uspeli smo vodu struju redovno da isplatimo ali porez na kucu i gradske komunalije ne. Jednostavno nismo bili u mogucnosti da odvojimo da platimo.

Gost

#315

2015-05-11 16:12

uvod,u Gestapo .

Gost

#316

2015-05-17 22:22

izivljavaju se nad neduznim narodom uzimaju ljudima stvari i sredstva za zivot po enormno niskim i nerealnim cenama zato im se i desava ovo sto im se desava a nigde nisam procitao niti video neki tekst da su zaplenili stvari nekom tajkunu treba pod hitno ukinuti izvrsitelje i notare jer se brzinom svetlosti bogate na grbaci ovog naroda

Gost

#317

2015-05-18 09:35

ПРОТИВ САМ ПРИВАТНИХ ИЗВРШИТЕЉА ЈЕР ОНИ НЕ ПОШТУЈУ ЗАКОН О ИЗВРШЕЊУ И ОБЕЗБЕЂЕЊУ ВЕЋ РАДЕ ШТО ИМ ЈЕ ВОЉА. И ЗАТО САМ ПРОТИВ ЊИХ.


Gost

#318

2015-05-18 14:13

Tu bagru treba u rudnik,kao i komunalnu policiju.Seme iz se zatrlo!
Zaza

#319 Re:

2015-05-19 22:13

#318: -  

 Obraćam se svim gradjanima Srbije!U svim gradovima pokrenimo peticiju za ukidanje privatnih izvrsitelja!Zakucaće oni svima nama na vrata, onako bahati,zadrigli i polupijani.Vreme je da se sami branimo od ovog zla.U Hrvatskoj su ih satrli,oteraćemo i mi tu gamad!Na facebook strani kacite poziv gradjanstvu Srbije za ukidanje uterivaca!Mozemo mi to.Slozno i srećno nam u borbi protiv egzikutora!

 

Karadjordje

#320 Re:

2015-05-25 16:54

#218: -    Turci, vratite se sve vam je oprosteno.

 


Gost

#321

2015-06-02 13:28

Ggradjani Srbije su u zabludi.Opredeljuju se za stranke.

U Srbiji postoje samo dve stranke:

Stranka PORESKIH OBVEZNIKA, koja plaća i plaća i plače i
Stranka RAZBOJNIKA koja nemilosrdno pljačka na sve moguće i nemoguće načine.

Stranka RAZBOJNIKA je donela takve razbojničke i otimačke zakone i nemilosrdno pljačka narod, a narod po tim istim zakonima nema mehanizam odbrane, ili je odbrana veoma skupa i spora.

Dalje se stranka RAZBOJNIKA zatvorila u takozvane Institucije sistema sa jakim obezbedjenjem, i gradjani nemaju mogućnost da ostvaruju i ono malo prava što im Ustav propisuje.

Stranka RAZBOJNIKA nisu nikakve patriote, kako to prezentuju u raznim medijima.

Svako ko dobije uzme ili na bilo koji način prisvoji jedan jedini dinar iz Budžeta odnosno para Poreskih obveznika, a za taj dinar NIŠTA NIJE PRODAO poreskim obveznicima odnosno narodu je RAZBOJNIK.

Gost

#322

2015-06-17 16:52

Zato sto drzava da bi se dodvorila zapadu preisuje od njih samo ono sto njoj odgovara a svoje gradjane ostavlja na milos t i nemilost privatnim izvrsiteljima,pri tome narusavajuci i sam Ustav zemlje gde jasno stoji da svaki gradjanin ima pravo na rad i privrejivanje a to mu ona ne omogucuje.meni firma,koja je otisla u stecaj,a ja i zena na ulicu,duguje 2.000.000din i to ne mogu nikad da naplatim od drzave a ovamo drzava trazi da izmirujem svoje obaveze za stuju ,vodu,i i ostale komunalije.pa gde je tu pravda i pravna drzava.moja prava se uskracuju a dravne dazbine moramo da izmirujemo.niko te ne pita odakle.

Gost

#323

2015-06-18 12:43

Против Приватних Извршитеља!!!!!

Gost

#324

2015-06-23 08:38

Ukinimo haraclije, petokolonase!!!

Gost

#325

2015-06-23 11:21

Zato stosmo dotakli dno, cutimo pred ovom lopovskom bagrom!