Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post


Gost

#19

2011-08-26 03:51

Crna Gora je odavno zasebna drzava.To sto su (jos uvek) na visokim polozajima svuda u Srbiji gradjani druge drzave ne menja stvar.Losa navika i praksa iz proslosti mora da se menja inace ce Srbija i dalje biti kolonija Crne Gore.Povlastice mogu da imaju samo srpski studenti kao i gradjani Srbije ne samo u slucaju studija vec i zaposljavanja.Svaka normalna vlast prvenstveno brine o svom narodu a s obzirom da nismo jedan te isti narod(mada se paraziti trude da to dokazu kako bi i dalje "krpeljisali" Srbiju)jasno je sta treba ubuduce ciniti. Ne mrzim nikoga ali moju otadzbinu i narod volim najvise i iznad svega i iznad svega me zanima samo buducnost Srba i srpske dece (naravno, i ostalih lojalnih gradjana Srbije).

Odgovori


Gost

#27 Re: Re: Apsolutno si u pravu!!!

2011-08-28 23:53:57

sasapg

#151 Re:

2015-08-09 23:10:31

#19: -  

 napisi iskreno svoje prezime :)

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-08-11 10:00:06


Crnogorac

#2704 Re:

2015-08-19 09:09:45

Eto dragi Srbi iz Crne Gore. Vidite kako vas voli vasa Srbija. Svi studenti iz Crne Gore koji su htjeli da imaju povlascene uslove morali su da se pisu kao Srbi. I sad ste vi ''Srbi iz Crne Gore'' otpisani od strane vase drzave Srbije. Jer Srbi u Srbiji ne vole i ocima ne mogu vidjeti ni bosanske ni kosovske ni crnogorske Srbe. A koliko znam niko vas u Beograd ne zove ''braco srbi'' neko ''bosanci, kosovari i crnogorci''. 


Gost

#3134 Re:

2015-10-25 00:27:32

#19: -  

 У праву си. Црногорци а и они други се вучу као цревца. Ко се од њих докопа власти, чува место за своје саплеменике и довлачи их из камењара док смо ми увек на маргини. Нису они криви. Ми смо криви што им то дозвољавамо. У "Удружењу староседелаца Србије" нас није било довољно да би променили политичку сцену, а потомци титових колониста из вукојебине су нас ометали на сваком кораку.