Peticija za osnivanje ALIMENTACIONOG FONDA

Quoted post


Gost

#1

2011-08-30 08:54

Ova peticija je odlican potez. Mnogo je nas koji smo samohrani roditelji koji se brinemo o sjajnoj deci, a drugi roditelj je zaboravio na njih. To nije ljudski, ni mralno. Zato je drzava duzna da zakonom odredi placanje obaveznog dela alimentacije!! Podrzavam ovu peticiju i potrudicu se da je prosirim u krug mojih prijatelja!!!

Odgovori

Drugi roditelj

#26 Re: Mnogo je i nas

2011-09-01 18:54:50

#1: -

Isto tako je mnogo i nas drugih roditelja, koji placaju u dan, a drugi roditelj puni detetu glavu glupostima i ne dozvoljava nam da vidjamo dete, znajuci da je zakon na njegovoj strani i da centar za socijalni rad nema vise nikakvih nadleznosti, te je jedino sto nam preostaje da tuzimo. Batalimo se alimentacionih fondova i gluposti, vec je krajnje vreme da se okrenemo ulaganjima u porodicu. To je isto kao kada bi umesto se trudili da bolesnik ozdravi, mi se brinuli da organizujemo sahranu kojoj ce svi da se dive. Ja zaista ne znam koliko je ljudi upuceno u danasnji zakon o porodici, ali jednostavno, onaj roditelj koji placa alimentaciju i vidja dete po presudi, bukvalno ga vidja na osnovu zdravog razuma i dobre volje drugog roditelja, jer ako mu on ukine to pravo, put do ponovnog ostvarivanja je jako trnovit i dug. A do tada se detetu glava napuni glupostima, prodju meseci, ponekad i godine i odnos je zauvek upropascen.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2011-09-08 10:15:18


Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2011-09-08 11:02:43


Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2011-09-08 11:07:24


Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2011-09-08 11:42:06


Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2011-09-30 02:18:42