NE SMANJUJTE NASE PENZIJE

Quoted post


Gost

#86

2014-10-15 17:40

Ma sta kazes - smanji penzije da bi ziveli bolje (posle koliko stotina godina?)? A gde je domacinsko vodjenje kuce? Koji pametan domacin, u ovako finansijsiki krizna vremena, organizuje VOJNU PARADU?????!!!!! Pa nje smo se uzasavali i u vreme bivse Jugoslavije, kad smo ipak imali respektabilnu vojsku! A sada, koju mi to vojsku imamo?

Da li je neko izracunao koliko kosta gorivo za sve one avione i helikoptere koje nam probijaju usi vec danima, a onima sa labilnijim zivcima, vracaju nemile uspomene iz ne tako davne 1999. godine? Za taj baceni novac bi sigurno bilo dovoljno za koju godinu penzija (bez umanjenja)!

Kad je rec o paradama, sta reci o Paradi ponosa, blokiranim ulicama, hijladama policajaca iz cele Srbije, da bi se zastitila sacica onih koji i ne shvataju sta hoce? Pa njihova seksualna opredejenja nisu moj/tvoj/vas/nas problem! Svako ima pravo da zivi kako mu je drago, ali nema pravo da svojim pravom ugrozava moje/tvoje/vase/nase!

 

 

Odgovori


Gost

#96 Re:

2014-10-17 18:21:21

#86: -  

 NEVEROVATNO ALI DOK SAM CITALA VAS KOMENTAR IMALA SAM UTISAK KAO DA SAM GA JA NAPISALA OD RECI DO RECI, IDENTICNE MISLI I RAZMISLJANJA.

SAMO DA DODAM DA JE ZA PARADU IZMEDJU OSTALIH TROSKOVA BUKVALNO NAJVISE POTROSENO ZA ZELENU FARBU JER SU BESOMUCNO FARBALI CEO VOJNI VOZNI PARK KOJI JE OVIH PROTEKLIH GODINA ZARDJAO I ZASTAREO! JADNO JE TO, ZAR NE?

nidzo50

#101 Re:

2014-10-18 14:10:15

#86: -  

 Kada neke stvari posmatramo samo sa naseg nivoa licnih problema , to je sve tacno sto vi kazete,ali stvar mogu i drugacije da se prikazu. 

Tacno je da je parada odrzavana u teska vremena, ali je to mozda trenutak kada se drzava konsoliduje i krece napred. Primer Rusije posle jedne  njihove parade u zemlj su nastali pozitivni tokovi, na vlast je dosao Putin sa ekipom ojacao vojsku i jos uvek to cini. Zaustavio razbijanje