peticija da se stanarima zelenog venca u sapcu ukljuci struja

Quoted post


Gost

#1

2014-11-15 15:11

Gradonacelinik grada Sabca je uredno informisan o ovom slucaju povrede osnovnih zivotnih prava coveka i nije reagovao, niti ima nameru!? 21 Vek, zamislite jedan dan bez struje, zamislite da imate bolesnog clana porodice i da grad nema snagu da predstavlja temelje pravne drzave, nego dozvoljava da korupcija i mito nadvladaju i pobede obicnog gradjanina, penzionera, bolesnika??? POBEDITE NEPRAVDU!

Odgovori

pero šabac

#11 Re:

2015-09-27 18:47:51

#1: -  

 dali ima nepravde ili se napamet izjašnjavaš 

tvoj kolega iz save

#16 Re:

2015-09-28 12:08:59

#1: -  

 dragi moji , možete pisati razne peticije ali treba poštovati zakon , nije gradonačelnik crveni krst za neradnike koji ništa nisu zaradili u životu, postoji zakon i on je merodavan a ne peticije i komentari . danas se sve mora zaradit, nema ništa džaba, taj koji piše , ima dva mobilna telefona , imovinu na selu , nije to socijačni slučaj , laže , šta će mu dva mobilna, treba sve prvo proveriti pa onda pisati peticiju .Žićo Veselinoviću stari konobaru pa mogo si samo od bakšiša da kupiš tri kuće a ti pio i vitlo sojke pa bi sad da ti neko pokloni stan .

gost 2

#18 Re:

2016-09-07 12:40:56

#1: -  

 au goste kako sve znaš , plaćajte ti i gradonačelnik struju pa će je  imati, a šta je tu strašno , mnogim ljudima je, a i deci isključena struja pa ne kukaju . verovatno struja treba da se plati pa zato navodni jadni ljudi je i nemaju. 

ja sam isključen sa struje i meni i mojoj deci niko ne može da pomogne, a kad čujem kolko ljudi nema struje i nemaju da plate . ništa strašno ,kad budem ispoštovao zakonsku proceduru imaću i ja struju , SAMO NIJE LEPO ŠTO U OVOJ ZEMLJI MNOGI SE PREDSTAVLJAJU KAO SOCIJALNI SLUČAJEVI A ZAPRAVO TO NISU I KAO TRAŽE PRAVDU, AU SVOM ŽIVOTU NIŠTA NISU RADILI . SAMO SU ČEKALI DA SE OGREBU O DRŽAVNE JASLE, mi koji stvarno nemamo ne kukamo i imamo svoj ponos i nećemo da koristimo socijalnu pomoć kao ti navodno jadni ljudi .jeste 21 vek ali žalosno je i od tih navodnih ljudi što nisu sebi sami obezbedili struju, šta su radili ceo život.