Подршка Весни Веизовић

Quoted post


Gost

#9

2014-12-05 18:06

Da mozga imamo uvek bi narod vrsio odmazdu za svaku nepravdu ucinjenu nama i nasem Narodu,kakvi bre cigani da mi odredjuju kako cu ziveti i kako cu se ponasati,kakvi bre azilanti koji nam siluju decu ovde mamu im razapo djavo,i na kraju svud u svetu nacionalne manjine moraju postovati zakone maticne zemlje u kojoj zive samo je ovde u jadnoj Srbiji obrnuto i sve uz aminovanje sefa Kirbija i njegovog potrcka Vucica.Cigani ovde u Pancevu kradu u po bela dana,covek ih uhvati i hoce da ga napuca pesnicom a oni mu se kezace u lice sa recima"hajde udari me ako smes,ja smem da ti ukradem u vrednosti do 15000 din",covek pozove muriju a oni kazu coveku dobro je sve u redu ne mozemo im nista znas tipa zasticeni su medjunarodnim prevom i slucaj prosao bez icega.Znate li koliko je takvih slucajeva sirom Srbije samo ne izlazi u javnost.Samo vi cutite a pobunite se kad nas bude 10% a sve ostale bagre 90%.

Odgovori

Паја

#133 Re:

2014-12-08 17:12:03

#9: -  

 У праву си за све што си рекао. Само није толико црно, још ГОРЕ је.

        Цигани су у Србији у демографској офанзиви јер им то неко дозвољава и стимулише их. Заштићени су и стављени су „изнад“ други грађана Србије разним бенефицијама и повластицама којима им омогућавају додатно неконтролисано размножавање и досељавање. Имају предност у свим сферама друштва.

 

Сву ту некорисну багру треба вратити одакле су дошли. Познанику су летос, ноћу исекли и украли 1 (један) усрани метар бакерне цеви кроз коју се СНАБДЕВА ГАСОМ. Цела околина је била испуњена запаљивом, експлозивном смешом и права је срећа што није дошло до катастрофе. Радници који су дошли да санирају квар су прокоментарисали да има све више таквих случајева. Да их је власник случајно видео и устрелио добио би дуплу робију јер су они заштићени цигани. Ја сам "средио" спољну гуму и вешање када сам упао уноћу у сливник, јер је решетка била украдена.  Само ми близу циганских фавела, знамо како је када цигани почну да спаљују пластичну изолацију од каблова, како би дошли до бакра. Не може да се дише колико "штипа" за плућа. Најгоре је што локална самоуправа и надлежни ништа не предузимају, или неће или не смeју.

ЕВРОПСКА УНИЈА, СА ДОМАЋИМ ИЗДАЈНИЦИМА, ПРАВИ У СРБИЈИ  , Ц И Г А Н И С Т А Н, циганску државу.