Подршка Весни Веизовић

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Подршка Весни Веизовић


Gost

#126

2014-12-08 11:49

Dignimo glas ne samo za Vesnu, vec za Srpski narod i Srpsku drzavu. Da napokon budemo svoji na svome. Promeniti sto pre zakon kojim ce se oduzeti manjinama budalastine poput toga da mogu da nas terorisu, da mogu traziti prevodioce sa skoro istih jezika poput bosnjackog i sl... ZIVELA SRBIJA!

Gost

#127

2014-12-08 14:18

У којој земљи ја живим?У калифату,КундК монархији,циганистану или не знам ни ја где?Имам ли ја икаква права као Србин?Да ли моје дете треба да се изјашњава као циганин да би уписало школу?Срамота!!!ВЕСНА НИСИ САМА,КАЖИ КАД И ГДЕ...ДОЛАЗИМ У ПУНОМ САСТАВУ,СА ЦЕЛОМ ПОРОДИЦОМ.


Gost

#128

2014-12-08 15:25

Vesna je napisala samo istinu i nista drugo! Nije tu bilo govora mrznje niti raspirivanja nacionalne netolerancije, nego se oglasila kao savesni gradjanin Srbije. Pitanje divljih, nehigijenskih naselja vec dobrano gusi Srbiju pa je red da se i tom zlu stane na put. Da, kada bi kojim slucajem moja malenkost pokusala da podigne sator tamo gde nije dozvoljeno bio bih procesuiran ekspresno. Pa ako takav zakon vazi za mene - ostale Srbe, tako bi trebalo da je i za manjine.
Чуб

#129

2014-12-08 15:38

Тадић је био мало дете за ове... Ма то неколико људи на челу тих организација узимају паре у џеп а не користе се за роме, русине, влахе и др. због којих би требало да постоје те организације.

И ти исти које није срамота да то раде још и покушавају да створе мржњу и нетрпељивост тамо где не постоји и још за то добијају паре од знамо већ кога...


Gost

#130

2014-12-08 16:03

Ako nema pozitivne diskriminacije Roma, kako to da se deca srpske nacionalnosti prilikom upisa u srednje škole izjašnjavaju kao Romi ?!


Gost

#131

2014-12-08 16:53

Ако не заштитимо Весну и ми смо на реду.

Gost

#132

2014-12-08 16:56

Дивим се њеној храбрости и срећан сам што је бар неко имао снаге да се супротстави злоделима које над над нама Србима врше невладине организације. Наше право ослобођење одпочеће њиховим укидањем.

Паја

#133 Re:

2014-12-08 17:12

#9: -  

 У праву си за све што си рекао. Само није толико црно, још ГОРЕ је.

        Цигани су у Србији у демографској офанзиви јер им то неко дозвољава и стимулише их. Заштићени су и стављени су „изнад“ други грађана Србије разним бенефицијама и повластицама којима им омогућавају додатно неконтролисано размножавање и досељавање. Имају предност у свим сферама друштва.

 

Сву ту некорисну багру треба вратити одакле су дошли. Познанику су летос, ноћу исекли и украли 1 (један) усрани метар бакерне цеви кроз коју се СНАБДЕВА ГАСОМ. Цела околина је била испуњена запаљивом, експлозивном смешом и права је срећа што није дошло до катастрофе. Радници који су дошли да санирају квар су прокоментарисали да има све више таквих случајева. Да их је власник случајно видео и устрелио добио би дуплу робију јер су они заштићени цигани. Ја сам "средио" спољну гуму и вешање када сам упао уноћу у сливник, јер је решетка била украдена.  Само ми близу циганских фавела, знамо како је када цигани почну да спаљују пластичну изолацију од каблова, како би дошли до бакра. Не може да се дише колико "штипа" за плућа. Најгоре је што локална самоуправа и надлежни ништа не предузимају, или неће или не смeју.

ЕВРОПСКА УНИЈА, СА ДОМАЋИМ ИЗДАЈНИЦИМА, ПРАВИ У СРБИЈИ  , Ц И Г А Н И С Т А Н, циганску државу.

Пера

#134 Re:

2014-12-08 17:14

#127: -  

 Има нас доста, који смо уз Весну и остале.

Ena

#135

2014-12-08 17:25

Na ovaj nacin necemo sakupiti dovoljno glasova vec papir i olovka u ruke i izaci na ulicu za potpise.Verujem da ce se hiljade ljudi potpisati u jednom danu i zavrsili bi ovu peticiju  u kratkom roku. 

 

Срецко

#136 Re:

2014-12-08 17:36

#30: -  

 Браво, и ја тако мислим и тврдим да циганима праве државу - Циганстан.

Пера

#137 Re:

2014-12-08 17:40

#43: -  

 Смрт за све издајнике Србије.

Слоба

#138 Re: Re: ???

2014-12-08 17:47

#92: Dragan Dimovic - Re: ??? 

 Ан што се не огласиш, и ти и онај брадати ацковић, када ваша лоповска братија краде, пљачка и убија, старце?


Gost

#139

2014-12-08 18:40

Istina je često bolna i surova,ali dok se ne suočimo sa istinom ne možemo ni kvalitetno pristupiti rešavanju problema.Oslobodimo borce za istinu...!!!

Gost

#140

2014-12-08 19:13

Mislim da je nepotrebno bilo sta komentarisati vec animirati ljude da potpisuju, svakodnevno!!
Marjan

#141

2014-12-08 19:52

ORGANIZUJMO OPSTU PODRSKU VESNI VEIZOVIC, U SVIM GRADOVIMA ORGANIZUJMO PODRSKU ISTO KAO KAD PODPISUJEMO NEKAKVE PODRSKE RAZNOM BIZNIS-PARTOKRATSKOM SLJAMU PRED SVAKE IZBORE.

TAKO JE, OVA DRZAVA CE SE USKORO PRETVORITI U CIGANISTAN POD OKRILJEM OVE GLUPAVE DRZAVE, EVRO INTEGRACIJA I RAZNIH 'HUMANITARNO NEVLADINIH' IDIOTSKIH INTERESNIH GRUPA.

IMA LI U BECU, PARIZU, CIRIHU, STOKHOLMU I BERLINU ITD DEPONIJA SMECA I KONJSKIH ZAPREGA I BALEGE NA ULICAMA U SRED GRADA?  DA LI I TAMO KAO NAGRADA ZA UZURPIRANO GRADSKO ZEMLJISTE OD STRANE GOMILE NEKULTIVISANIH POLUDIVLJAKA SLEDI NAGRADA U VIDU STANOVA U NOVOGRADNJI?  ZASTO MI SRBI MORAMO DA BUDEMO VECITE NEPOPRAVLJIVE OVCE?  ZAR SMO NA KRAJU DOCEKALI I DA NAS CIGANIJA U SRED SRBIJE VUCE ZA NOS, 'NASELJAVA' GDE IM U TRENUTKU PADNE NA PAMET I POSLE UCENJUJE ZA STANOVE?  GDE SU STANOVI ZA NAS KOJI DECENIJAMA PUNIMO BUDZET SVOJE RODJENE ZEMLJE, A U ISTO VREME JEDNE DEBILNE DRZAVE?


Gost

#142

2014-12-08 20:12

Mora se čuti i druga istina od one koje nam nameću NVO organizacije !

Gost

#143

2014-12-08 21:15

Moja deca idu gladna u školu ,starije dete koji ide u srednju školu 3 god. i nema knjige ,a znate li zašto jer smo SRBI.....:(

Gost

#144

2014-12-08 23:21

Odmah treba pustiti na slobodu Vesnu Veizovic! Hapsenje, privodjenje, saslusavanje i slicne radnje koje provodi policija jesu krsenje osnovnog prava na slobodu izrazavanja. Ako se neko oseca povredjenim necijim pisanjem, moze da ide na gradjansku parnicu. M. I.

Gost

#145

2014-12-08 23:55

za slobodnu srbiju

Gost

#146

2014-12-09 01:13

ДОСТА ТЕРОРА! ДОСТА ИЗДАЈЕ И ПРОДАЈЕ ЗЕМЉЕ СРБИЈЕ!
Зоран

#147 Логико где си......

2014-12-09 07:41

Нисам прочитао спорни текст, али сам на форуму прочитао начин на који је наша дична полиција извела "акцију привођења" опасног бегунца по мраку. Уколико је то тачно они нису читави... за вербални деликт или било који други преступ који није из категортије "тежих", пракса је да се упути позив "оптуженом" да да изјаву у полицији па кад крене или не крене судски поступак позив за појављивање на суду итд.

 


Gost

#148

2014-12-09 08:59

Ма нек је одмах пусте!!!

Биљана

#149

2014-12-09 10:04

Промена демографске структуре у Србији је последица срамног етничког чишћења Рома које спроводе Немачка, Француска, Аустрија и друге земље "цивилизоване ЕУ" као наставак традиционалне политике према Ромима - само што се уместо конц.логора, гасних комора и стерилизације сада дају огромне своте новца (а огромна средства издваја и Србија) како би се Роми населили у Србију и убрзо добили стату староседелаца у орвелијанским министарствима истине Новог светског поретка. У ту сврху озакоњено је фалсификовање докумената - промењен закон о упису у матичне књиге рођених и ванпарничном поступку. У свему томе учествују - сами Срби које су већ претварали у друге народе а потпуно иста ствар као сада са Ромима - урађена је са Шиптарима на Косову и Метохији. И, сада су Срби спремни да хапсе сваког ко се усуди да то преимети или се томе супротстави.Очигледно - ова власт је спремна за највећа непочинства према критичарима потпуног и коначног нестанка Србије и Срба. Како радили тако нам Бог помогао.


Gost

#150

2014-12-09 10:37

Nije normalno hapsiti ljude zbog izražavanja sopstvenog mišljenja.