Подршка Весни Веизовић

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Подршка Весни Веизовић


Gost

#26

2014-12-06 14:26

Šta da kažem .....IZGOVORITI ISTINU I ZA TO BITI PRIVEDEN JE ZLOČIN.....

Gost

#27

2014-12-06 14:33

sramota svi imaju veca prava nego ljudi rodjeni u srbiji

Gost

#28

2014-12-06 15:17

Обавезно и сменити дотичну ,,госпођу,, на функцији где не припада уопште и коју злоупотребљава !!!

Gost

#29

2014-12-06 16:23

bravo majstore uz tebe smo

Gost

#30

2014-12-06 18:09

Nekada su iz albanije, naseljavali šiptare na Kosovo, oni se nenormalno razmnožavali, i uz pomoć zapadnih zemalja, oteli nam Kosovo. Čini mi se da se to upravo sada događa sa ciganima. Mi više nemamo gde da se povučemo. Ova i predhodna vlast su krive za sve, nesposobna, korumpirana, ogrezla u kriminalu...

Gost

#31

2014-12-06 18:32

СЛОБОДНО ПРОСЛЕДИТЕ НА САЈТ - КАБИНЕТПРЕМИЈЕРА.ГОВ.РС - И ТО ЋУ ПРОСЛЕДИТИ САМ . ПРОСТО НАРОД СРБИЈЕ ЈЕ ПРЕЗРЕО ВУЧИЋА И СТАВЉА ГА У РАНГ ЈЕДОГ ПАРАЗИТА КОЈИ СЕ БОГАТИ НА РАЧУН ДРЖАВЕ , ОДНОСНО СВЕ ШТО ЈЕ ДРЖАВНО , ОД РЕСУРСА , ДО ПРОДАВАЊА НАЦИОНАЛНИХ ИНТЕРЕСА ----- КО ГОД ДА ЈЕ ПИСАО ИСТИНУ , ОН ИМА ПРАВО НА ТО ПОСЕБНО КАДА ЈЕ ТО АУТЕНТИЧНО . ХАПШЕЊЕ ВЕСНЕ ВЕИЗОВИЋ - ЗАТВАРАЊЕ '' ТАБЛОИДА '' СМЕТЕ САМОМ ВРХУ ДРЖАВЕ . САМО СЕ НАМЕЋЕ ДА ПОКУШАВАЈУ ДА САКРИЈУ ИСТИНУ КОЈА СЕ НЕ МОЖЕ САКРИТИ , ЗАТО У ШТО БРЖЕМ РОКУ ДА БУДЕ ПУШТЕНА И СВИ КОЈИМА ЈЕ ПРЕЋЕНО ДА ПРЕСТАНУ СА ТИМ , ЈЕР ЋЕ ИСТИ ТАЈ ДРЖАВНИ ВРХ ЗАВРШИТИ У ЗАТВОРУ . САМО ШТО ЈЕ ТО У ЊИХОВОМ СЛУЧАЈУ НЕМИНОВНОСТ И ОБАВЕЗА УСТАНОВА - СУДА - КОЈИ МОРА ДА СПРОВЕДЕ ПРАВДУ .

Gost

#32

2014-12-06 18:50

Svako kome je Srbija prava i jedina domovina bi trebalo da potpise ovu peticiju. Srbi nikada nisu bili protiv drugih, a mnogi su bili protiv nas, danas cini mi se najvise. Ali kada je vlast, kao sto je ova, protiv sopstvenog naroda, to je najveci zlocin.

Gost

#33

2014-12-06 18:52

Podrzavam je, sve je objasnjeno dokumentima, pozivanjem na zakone... a najvise sam ljuta zbog izjasnjavanja dece da su Romi (a sami sebe zovu Cigani) pa se upisuju na fakultete a ova bedna drzava kaze nema mogucnosti da proveri te izjave.

Gost

#34

2014-12-06 18:55

devedesetih su donosili yakon o informisanju i sutradan na kijosku nije vise bilo tri dnevne novine tada sam prvi put osetila sipke yatvora na rukama,a tadasnje sadasnje kreatore da su pomislili da su udarili pecat u sivu masu ovom narodu nije bas tako.vesna tesko njima i njihovom rodu uy tebe sam

Gost

#35

2014-12-06 19:07

svaki komentar na ovu temu je suvisan
u 21.veku policija hapsi novinare
pa to ne rade ni u dzamahirijama vise
strasno............

Gost

#36

2014-12-06 19:10

Vesna je sasvim u pravu. Kako sadasnji takodje i prohujali rukovodioci Srbije nisu nikada vodili racuna, prevashodno o srbskoj deci (kao ceo svet) a da se samo omoguci da se u taj program ravnopravno ukljuce i sva deca ostalih narodnosti u Srbiji. Ne mozemo mi vecno uvazavati svakog drugog u svetu i zelja tih istih a nama i nasoj deci kako bude. Nego da prvenstveno vodimo racuna o stvarnim potrebama nase dece, na osnovu programa o dugorocnim potrebama nase zemlje i da se na taj nacin svima samo pruza ravnopravna mogucnost u koriscenju tih prava!

Gost

#37

2014-12-06 19:16

Sramno i nedoputivo za Srbiju i nas narod. Istina se vise ne sme govoriti, to je demokratija koju vode srbski drzavnici. Istina i razotkrivanje sramnih postupaka vlade se kaznjava zatvorom, pretnjom... Ovo se mora zaustaviti.

Gost

#38

2014-12-06 19:29

Ukinuti verbalni delikt
Мрскица

#39

2014-12-06 19:29

Вербални деликт треба да оде из српског позитивног права а не да се враћа као говор мржње, и слично.


Gost

#40

2014-12-06 19:46

СРБИЈА ЈЕ САМО ПО НАЗИВУ ДРЖАВА СРБСКОГ НАРОДА. ВЕСНА ВЕИЗОВИЋ ЈЕ ПРИМЕР , ДА САМО СРБИ СТРАДАЈУ ЗБОГ ИСТИНЕ.. НАМА ЈЕ ЗАПРАВО ЗАБРАЊЕНО ДА БУДЕМО СРБИ , А ПОГОТОВО ДА БУДЕМО ПАМЕТНИ СРБИ.ПАМЕТ ЈЕ ЗАПРАВО ОНО ШТО ИМ ЈЕ ЗАСМЕТАЛО КОД ВЕСНЕ.СТРАНИ МЕНТОРИ ВОЛЕ ПОСЛУЖНЕ И ГЛУПЕ, ЗАТО СУ ОКРУЖЕНИ ЊИМА , А ОВА МЛАДА И ПАМЕТНА ДЕВОЈКА ПРЕДСТАВЉА ПРЕТЊУ , ЛАЖИМА И ОБМАНАМА КОЈИМА ВЛАСТ ЗАСИПА ЈАВНОСТ СРБИЈЕ.ИСТИНА ЈЕ , ОЧИГЛЕДНО ЗАБРАЊЕНА У СРБИЈИ , ЗБОГ ЊЕ СЕ ПРОГОНИ И ОДГОВАРА , ШТО ЗНАЧИ ДА СМО ТРЕТИРАНИ КО МАРВА. ПРАВО СЕ СВОДИ НА ДЕКЛАРАТИВНО , ПО УЗОРУ НА АМЕРИКУ , А ПОД ПРАВДОМ СЕ ПОДВОДИ ШИКАНИРАЊЕ СВИХ КОЈИ ТО СХВАТЕ, ШТО ЗНАЧИ ДА ЈЕ СИЛА ПРАВА ИЗНАД ПРАВА СИЛЕ , А ТО НИЈЕ ДОЗВОЉЕНО , БАТИНА ИМА ДВА КРАЈА ..

Gost

#41

2014-12-06 20:03

pomozimo ne kosta nista.....

Gost

#42

2014-12-06 20:04

Kakav uopste komentar posle ovog nakaradnog desavanja

Gost

#43

2014-12-06 20:24

Smrt nasim veleizdajnicima, sloboda nasem narodu!
Кум

#44 Re:

2014-12-06 20:32

#1: -  

 било би феноменално да за те паре изграде много тога и све у својим махалама па да побољшају стање а и да за те парe произведу храну да им не возе по кућама!


Gost

#45

2014-12-06 20:44

Ovde novinar ili bilo ko drugi ne sme dići glas ili bilo kakavo drugo nezadovoljstvo prema manjinama, /odnedavno i pederima/, a sve prema standardima neke belosvetke demokratije i savremenog društva kakvo je npr. Amerika, gde ubijaju afroamerikance, pa ubice oslobađaju...! Pitam se, šta bi bilo da se tako nešto desi kod nas...????

Gost

#46

2014-12-06 20:46

Vesna Veizovic , se mora pod hitno PUSTITI NA SLOBODU !
DOSTA NAM JE VISE , OVOG DIKTATORSKOG REZIMA KOJI VLADA SRBIJOM .
Vesna nije NACINIMA nikakvi nedelo , vec je napisala pravu istinu o
sadasnjoj situaciji u Srbiji .
VESNA VEIZOVIC , JE MOJ HEROJ !

SMRT FASIZNU , SLOBODA NARIDU !


Gost

#47

2014-12-06 20:48

Najzad da se cuje neko ko kaze nesto protiv ciganstura, koji nam rade i o glavi.

Gost

#48

2014-12-06 21:45

NIKADA SE NISAM OSEĆALA UGROŽENOM!
UGROŽENIJA SAM BILA OD STRANE CIGANA JER SAM BELA NA MAJKU... NEZNATE NI SAMI KOLIKA JE ĐUBRAD I OLOŠ MEĐU NJIMA! TAJ NAROD JE NEPOPRAVLJIV!
MOJ OTAC JE BIO IZUZETAN ČOVEK MNOGI SU MU SE DIVILI, PRVI U SRBIJI JE RADIO SITOŠTAMPU, VAŽIO JE ZA IZUZETNOG ČOVEKA I PRIJATELJA!
SMATRAM DA JE MALO I BEZNAČAJNO POTPISIVATI PETICIJU ZA OVU ŽENU, JEDINU JAVNO ISKRENU, POZIVITE DA IZAĐU BEOGRAĐANI PRED ZATVOROM, POZOVITE AKO TREBA DOĆI ĆEMO I MI IZ DRUGIH GRADOVA.


Gost

#49

2014-12-06 21:59

ВЕСНА ПРАВА СИ СРБКИЊА.СВАКА ЧАСТ.НИСИ КРИВА ТО ЗНАЈУ И ОНИ КОЈИ СУ ТЕ ПОЗВАЛИ НА ИНФОРМАТИВНИ РАЗГОВОР.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-12-06 22:00