BOJKOT BANKE INTESA

Quoted post


Gost

#5 Ivana

2011-09-15 01:39

Ne znam sta da ti kažem za Rajfajzen ali od njih očekujem još gore. Ja pre neki dan sređivala vozacku i imala 3 uplatnice sa razičitim iznosima ali ukupno oko 1500 dinara. Kontam hajde u Banku bliže mi nego da se maltretiram u pošti i čekam redove, kao manje više slicno uzimaju proviziju kad ono... Kaže meni ljubazan portir : "samo da znate da mi uzimamo proviziju od svake uplatnice po 100 din." Ja reko. " meni jedna uplatnica glasi na 35 dinara a vi ćete mi uzeti 100 dinara za proviziju"? On sa sve onim lepim i umiljatim smeškom : " Pa da Rajfajzen banka uzima toliko" I ja sam se ljubazno nasmejala, zahvalila i izasla vani. hej ja uplacujem 35 dinara a njima treba da dam 100 dinara provizije. Znaci za uplatu od 1500 dinara ja njima za tu uslugu dam 300 dinara, ma daaaaj.... Lopovluk cist!!!!!!!!

Odgovori

daysleeper

#13 Re: Ivana

2013-04-24 21:28:39

#5: - Ivana

Ivana, tacno je da uzimaju 100 din. Imam racun u Raiffeisen banci i podrzavam to. Odvikli su time ljude da placaju racune kod njih. Ebanking je besplatan za njihove klijente i mislim da je sjajno sto sad sve moze da se zavrsi na salteru za 5 min, a ne kao u BI gde se ceka po 30-40 min za salterskog sluzbenika zbog gomile ljudi sa gomilom racuna. I za 1500 din bi ti uzeli 100. Provizija raste tek za mnogo vece iznose.