Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post

Славица Јовановић новинар и књижевник

#169 Порука новинарке Славице Јовановић испред зграде Владе Републике Србије у Београду

2015-08-10 04:25







Порука новинарке Славице Јовановић испред зграде Владе Републике Србије у Београду : Милораде Вељовићу поднеси оставку !


Последњих неколико дана пријатељи , познаници , колеге итд засипају ме порукама и питањима везаним за штрајк глађу испред зграде Владе Републике Србије у Београду , свим силама ме одвраћајући од штрајка да не бих здравље доводила у опасност и угрозила .

Наиме, штрајк глађу како је и најављено због организованог прогона којем сам била изложена од странке Српског Покрета Обнове и њихове мафије , њихових Милогораца и њиховог шпијунског Муслиманског лобија из Тузле и то међународног шпијунског центра западњака , за које из петних жила највише запиње Вук Драшковић ,најпознатија жена у  црном (  а главна брката жена и пљувачица Срба међу тим несрећним мушкарцима заробљеним у мушком телу је рођена Никшикћанка ), највероватније одрађујући зелене новчанице , те сам се због организованог прогона ове групе криминалаца из СПО коју финансира нарко- мафија , најчешће у трајању од чак 25 година само због тога што сам Православка , Српкиња , Родољуб и Равногорка , те сам и од Руске Амбасаде у Београду затражила азил.

Како не би било недоумице око наведеног штрајка да ли штрајкујем или не штрајкујем , да ми се није нешто десилои слично  обавештавам јавност и своје пријатеље следеће :

Обавештавам пријатеље да ме нико није хапсио , цензурисао , покушао да спречи и слично у вези најављеног штрајка , да сам имала дозволу за штрајк глађу испред Зграде Владе Републике Србије у Београду због прогона који сам доживела од Српског Покрета Обнове и корумпиране " милогорске "  полиције коју треба најурити из Србије , да сам разговарала са шефом обезбеђења зграде Владе , да су љубазни , коректни , да апсолутно испред зграде Владе ни увече 20. 07. 2015 . године  нити сутрадан  21. 07. 2015 године  нисам приметила никакву цензуру , блокаду или евентуалну претњу , несавесност у вршењу службе или повреду дужности и нико ми није нити забранио штрајк, нити покушао да ми науди са те стране , јер је тај штрајк био одобрен!

 

Међутим , пријатељи , сарадници и колеге су ме замолиле да не угрожавам своје здравље , изразили забринутост због моје одлуке о штрајку и молили ме да то не чиним , јер постоје и други начини да кривци одговарају за своја кривична дела .

Напомињем да сам у рукама имала натпис са поруком Директору Полиције Милораду Вељовићу који је до грла уплетен у криминал са "милогорском - полицијском мафијом , кртицама Запада"   : Вељовићу поднеси оставку .

Подсећања ради  против овог криминалца у полицији раније сам покренула петицију да што пре поднесе оставку , јер док је ту милогорски криминалци у србијанској полицији коло воде , а први су признали Независно Косово .


Не изненади ме ни када ми испред зграде Владе Србије приђе Црногорац родом из Берана , а радно му место у згради Владе Србије , отуд је излетео  што само подврђује да је Србија окупирана и да њом владају странци !

Црногорци су страни држављани и радили су против интереса Србије!  А у Србији  Домаћин треба да буде Србин , ни Милогорац , ни муфтија , ни Шиптар , ни Алија , ни Католик , већ искључиво Србин, Родољуб Православац , Равногорац .

Ал ме " излетање " Црногорца на радном месту у Србији и то у згради Владе  подсети и подстакну на размишљање колико су Срби лаковеран народ .  Подсети ме то на искључене камере у време убиства  Зорана Ђинђића  и то у време кад и у најобичнијој сеоској продавници на неком брду , где се налази само кафа, шећер и гајба пива налазе камере и видео- надзор , сеоске продавнице на врх брда имале камере, а пази сад камере на Згради Владе Републике Србије у Београду " случајно ли" у време атентата на Зорана Ђинђића нису функционисале , ко ли их само искључи ?! Девет година прође од кад Црна Гора није у Савезу са Србијом , а прође подоста и од кад Зоран Ђинђић душу испусти .  Исти тај Зоран Ђинђић био је у сукобу са Вуком Драшковићем а извори тврде да је хтео да шаље и Војску на Косово ....  Након атентата експресно је један Црногорац Владимир Беба Поповић  РТС - е доставио фотографије и списак од наручиоца до извршитеља , списак свих осумњених , а  Беба је био саветник и Зорану Ђинђићу и Милу Ђукановићу ( како је саветовао Ђинђића, тако је овај и прошао ) а сад кад се понеко и лично увери где све има Црногораца , највероватније америчких кртица и звечки све је јасно као дан . И ко је то искључио камере и ко је то изнутра радио итд . Лаковерни Срби  мирољубиви и поштени, веровали су непоштеним Црногорцима ( где спадају Вук  и Даница Драшковић ) а заузврат Црногорци су им забили нож у леђа . Ништа не чуди , кад се узме у обзир  да су се и рођеног Његоша одрекли , да су први признали Независно Косово, да не признају Српску Православну Цркву , да хапше православне свештенике , Мило Дуванкеса Гаврила Принципа назва терористом, ћирилицу окупационим писмом , Тачија и Раму за почасне грађане Улциња , из Будве склонише натпис на коме пише да су Срби ослободиоци Будве , а Филип Вујановић јавно поручи  : Срби да признају Геноцид у Сребреници , Срби су геноцидни .  Док Црногорац  Вукчевић  ем се сумњичи за шпијунажу у корист Америке , ем пише оптужнице против Срба , а и хапшење србског генерала Борислава Ђукића у Тивту  21. 07 . 2015 године иде у прилог томе колико су Црногорци пријатељи Србима  и да су у питању одувек биле гује у недрима . Док милогорски зет и "Будванац " Вук  Драшковић  поручује угледајте се на Мила Ђукановића ! А за неупућене полицију  Црне  Горе  ведри , облачи , пресвлачи и обучава Запад још од 1996 године . Њихови војници вежбају раме уз раме са НАТО војницима који су бомбардовали Србију и убијали српску децу , док Мило Ђукановић о протеривању Срба и србских свештеника случај Велибора Џонића каже : Мрзимо великосрпски национализам , док му очигледно великоалбански ни најмање не смета .

А Даница Драшковић је Црногорка . Заједно са Вуком ишла је на поклоњење Папи у Ватикан , иду често на молитвени доручак где продају веру вечеру и Срби још увек верују овим страним држављанима , Вуку Драшковићу чија је странка странка криминалаца СПО , нарко  -дилера итд

 

Доказ да нико није спречавао  новинарку Славицу Јовановић у вези најављеног штрајка глађу испред Зграде Владе Републике Србије у Београду , нити јој претио


У Србији је најуносније бити Црногорац са радним местом по могућности у Србији и са квалификацијама врхунског доушника страних обавештајних служби , бити кртица, професионална нарикача ( обичај у Црној Гори где се после нечије смрти на сахранама ангажују професионалне нарикаче ) бити гуслар , а при то гудити по стидним длакама Тачија и Мила и Трулог Запада , бити дуванкеса , бити шарићевац , а најисплатљивије бити шпијун било чији . Тако да што се тиче подлих , љигавих , непоштених Црногораца без образа и части све је јасно . Јасно је и што рођена Никшикћанка жена у црном исто као и Драшковић србе назива Геноциднима .

Тера их да признају да су оно што никад нису били . Да они који су жртве , од којих су кроз историју правили вековне Ћеле- Куле , за коју је Запад одувек спремао гиљотину као и другим часним народима , постану наводно насилници , а Срби су заправо мирољубив и истинољубив народ , како заправо и поручује својим Православљем : Мир Божји - Христос се роди !

А зна се ко не воли Православље .

Али овде пресудну улогу су одиграли криминалци , иду ти шверцерско дувански - нарко канали умреженим путањама , има нарко дилера и у Црној Гори и у Тузли  и на Косову .

Али испред свих тих мафија смелим кораком предњачи шпијунска .

Питање је после толико добијених шамара од Црногораца који Србима би наживо да изваде очи , кад ће Срби да схвате да им исти ти Милогорци раде о глави .

Треба да се постави и питање ,  одкуд толико Црногораца у Србијанским службама Безбедности , полицији , итд а зна се да су кртице Запада . Зашто се што хитније не преиспита улога Црногораца у подривању Србије који из свега наведеног доста тога су учинили да Србију онеспособе, постављујући своје америчке кадрове у све структуре . Ало, бре , ово је земља Србија и они су страни држављани као и Милогорка Даница Драшковић . Ни један Црногорац ма колико кукао  и гудио уз гусле и писао о кодексима части (а пише их човек без части)  после свега не може да буде на руководећем месту нити у полицији нити у  некој другој служби . Шпијун једном шпијун увек ! Нек иду у Црну Гору у Никшић и нек тамо чувају козе . Црногорци немају права да нарушавају територијални интегритет државе чији нису држављани : И зато и цвета криминал јер га предводе Црногорци , зато је и дошло време да се Црногорцима пожели срећан пут , јер не воле Православце . У Србији на руководећим местима треба да буду одговорни и часни Срби , а не странци  и не мафија Вука и Данице Драшковић , због које сам просла несвакидашњу тортуру , јер у сваком моменту сам спремна да скресем у лице сваком Милогорцу који ће за лиску дувана да прода рођеног оца а за ниску земљу , да су најобичније америчке кртице и шпијуни на платном списку мафије .


То је било уместо образложења и да не одуговлачим даље , захваљујем се свима који су ме подржавали , храбрили и били забринути да ми се нешто непредвиђено не деси,  али највише мојим пријатељима , сарадницима и колегама ,који су својим саветима  ипак успели да ме на време убеде да не угрожавам своје здравље због будала . Захваљујем се Миши Вацићу , Дејану Лучићу , Душану Нонковићу уреднику Гласа Дијаспоре , Радовану Б. Милићу уреднику Трагова  , Душану Рмушу , Драгану Косановићу , Далибору Дрекићу , Драгану Станојевићу , Марјану Манићу Председнику Равногорског Покрета Београдски регион и свим другим мојим драгим Србима који су од почетка уз мене .


Захваљујем се и онима који су ми изашли у сусрет у вези најављеног штрајка и онима из Управе Полиције  града Београда  за јавни ред и мир господину Пјановићу што је имао стрпљења итд .

 

Такође , обавештавам јавност да сам жива и здрава да нећу одустати и како рече мој пријатељ Матија Бећковић : Ћераћемо се још .....

Овај текст завршавам слоганом односно поруком Милораду Вељовићу : Вељовићу поднеси оставку и сви ће Данини Милогорци и шпијуни Запада и криминалаца отићи с тобом ил у материну ил на робију . Ти их кријеш а они подривају Србију , силују Српкиње , подводе и туку новинаре . Захваљујем се и својим колегама новинарима који су извештавали о  актуелностима , да издвојим Васељенску итд .


Још једном за оне који су се распитивали, жива сам и здрава и тераћу до Судњег дана све оне криминалце и шпијуне Вука Драшковића који су наудили не само мени него и многобројним  часним Православним Србима .


Славица Јовановић новинар и књижевник  


 


 



 

Odgovori