Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post

Odgovori

pravnik

#1959 Re: Re:

2015-08-12 05:25:27

#416: Realista objektivac - Re:  

 Kad vam pomognemo u nekoj katastrofi kao sto je bila prosle godine,onda smo braca,volimo se,svi smo jedan narod...a sad kad vam ne odgovara nacin na koji nas drzava tretira mi smo krpelji,licemjeri,svi smo ukaljanih obraza,korumpirani...mogli bi da se zapitate samo da li je to trenutno najveci problem u drzavi koji imate...i mozda ovaj napor da promijenite status crnogorskih studenata ulozite u promjenu funkcionisanja zdravstva,prosvete,mozda da vidite zasto vam drzava pored toliko prirodnih resursa sve uvozi a nista ne izvozi,mozda da vidite ko se to puni u vasoj drzavi dok vecina nema leba da jede...ja sam bila student u Srbiji i placala sam cijenu kao strani drzavljanin,ali dok ne budete mogli da pruzite obrazovanje za te pare koje trazite stranim drzavljanima ne mozete ni ocekivati da vam se toliko placa...i zasto se bunite i svasta pisete kad se crnogorci pobune kad im srbi pokupe sve ljetnje poslove koji se na primorju nude i zarade za 3 mjeseca za skolarinu godisnju...ako smo vec odvojena drzava nemojte dolaziti ovamo da nam poslove oduzimate i mi necemo vama dolaziti i oduzimati mjesta na fakultetu i domovima.