Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post


Gost

#978 Re: Re: Re:

2015-08-10 20:41

#938: - Re: Re:  

Па ово се ваљда не односи на тебе, него на црногорце, који су од себе направили усташе. Или су лажи оно да малтретирају Србе из црне горе у црној гори, не дају им да се запосле и слично. Ово конкретно није то што кажеш по мом мишљењу, него део решења за те који малтретирају вас Србе у црној гори. Или ти подржаваш такву државу која је признала тзв. Косово.

Има још доста за тај списак ко је све постао усташа, ево код мене су на југ Србије долазили неки ћелави из Земуна, улазили у села где живе само стари људи са џиповима, и уз претњу пиштољима отимали хектаре где ће да прође аутопут за по 100 евра од старих људи, еј, да би после продали држави за хиљаде. За мене су сви такви усташе.

 

Odgovori


Gost

#994 Re: Re: Re: Re:

2015-08-10 20:47:15

#978: - Re: Re: Re:  

 1907 u Crnoj Gori 95 posto srba i 5 posto albanaca  1945 95 posto crnogoraca i 5 posto albanaca. Bas mi smeta ta prica o Crnogorcima jer vecina ih prica srpskim jezikom i ide u srpsku pravoslavnu crkvu, a sam dokaz da svi slave slavu je dokaz da su srbi, neki su neosvjesceni a neke je politika progutala. Kad se promjeni vlast bice druga prica. Prosle godine kad je bila poplava u srbiji najvise smo pomoci mi poslali pa cak i vojsku tako da smo protiv srbije je bas losa prica. A cak i ti crnogorci u crnoj gori ne kinje nas srbe kao narod to samo radi vlast ali obicni ljudi ne.