Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post

Душан

#1888

2015-08-11 20:23

Срби из Црне Горе,Републике Српске,Македоније,Румуније,Мађарске ,Хрватске...треба да имају потпуно иста права као и Срби из Србије.

Odgovori

SVAKI PORESKI OBVEZNIK MOZE DA ZIVI U SRBIJI!

#1890 Re:

2015-08-11 20:28:35

#1888: Душан -  

 STA U KUCU TREBA U CRKVU SE NE DAJE , PREDNOST IMAJU ONI SRBI KOJI SU RODJENI U SRBIJI KOJI ZIVE U SRBIJI KOJI SU PORESKI OBVEZNICI I PLACAJU POREZ I OSTALE DAZBINE DA NECE MOZDA ONI STO SU PO POTREBI CAS SRBI CAS ALBANCI CAS KATOLICI DA PLACAM POREZE I NAMETE DRZAVI I ZA NJIH? NA PRVOM MESTU SRBI IZ SRBIJE KOJI SU I NA BIRACKOM I NA SVAKOM DRUGOM SPISKU DRZAVLJANI SRBIJE!

D.

#1896 Re:

2015-08-11 20:50:46

#1888: Душан -  

 Apsolutno - ali samo ako je to i obrnuto tako!!! Samo u Srbiji se smatraju većim Srbima svi oni koji imaju rezervne države u koje pobegnu po potrebi, čije pasoše koriste kada im više odgovaraju nego srpski - a ovde dođu kada im je nešto povoljnije negu u državi koju su odabrali da vole više!!!

 


Gost

#1899 Re:

2015-08-11 20:55:32

#1888: Душан -  

 Ne laprdaj.Ovo je 21 vek i ovde nema plemenskih saveza i nije svet jedno selo. Tvoja država se zove Crna Gora moja Srbija. Ja u mojoj zemlji plaćam porez i globu,a ti valjda u tvojoj. Što bi ja plaćo u mojoj zemlji globu za tvoju džabanu i tvoj sutra posao u Srbiji,a moje dete ili braća ne bi imali novca za školovanje ili šansi pored tebe i tvoga plemena za posao ?