Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post


Gost

#2099

2015-08-12 13:58

Ovo sam potpisao zato što mi je dosta vše Crnogoraca po studentskim domovima, da se razumemo isto mislim i za državljane Republike Srpske, mada sumnjam da će ovo da zaživi. U studentskom gradu od 4 bloka u 2 su upravnici Crnogorci a u 1 je Bosanka i u najgorem 3. bloku je upravnik Srbina, ali on je budala i što je najgore pred penzijom je, tako da će na njegovo mesto da dodje neki Crnogorac ili Bosanac (u najboljem slučaju Pazarac). Toliko od mene. Svaka čast onima koji su pokrenuli ovu peticiju, mada mislim da se borite s vetrenjačama (svuda su se uvukli Crnogorci, a posebno u državnu upravu i stalno vuku svoje rodjake, zemljake i još dublje usadjuju svoje korene). Imaćemo mi prblem sa njima više nego s šiptarima. U svakom slučaju želim vam svu sreću da ovo isterate do kraja, jer jedino na taj način možemo da pokrenemo ovo naše društvo iz mrtvila, jedino na taj način ćemo moći da se zapošljavamo po zaslugama a ne po babama i stričevima ...

Odgovori

PUSTITE LEGIJU NA SLOBODU!

#2105 Re:

2015-08-12 14:11:44

#2099: -  ZATO SU CRNOGORCI I UBILI ZORANA DJINDJICA SRBINA PRAVOSLAVCA RODOM IZ REPUBLIKE SRPSKE HTEO DA SALJE VOJSKU NA KOSOVO DA BI TO SPRECILI JER SU POJEDINA CRNOGORSKA PLEMENA POPUT VASOJEVICA I KRASICA POREKLOM ALBANCI DAKLE U KRVOM SRODSTVU SA SIPTARIMA! I DA BI OPTUZILI SRBE A SVE PLACENO AMERICKIM DOLARIMA I SAM MONTIRANI SUDSKI PROCES GDE SU OPTUZENI SRBI A ONI KOJI SUDE I OPTUZUJU CRNOGORCI JE DOKAZ DA SU CRNOGORCI IZVRSILI DRZAVNI UDAR U SARADNJI SA STRANIM OBAVESTAJNIM CENTRIMA I DA SU CRNOGORCI KOJI RADE U VLADI SRBIJE NA OBEZBEDJENJU ISKLJUCILI KAMERE DA BI ATENTATOR LAKSE POBEGAO! PUSTITE NEVINE LJUDE NA SLOBODU!