Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post


Gost

#2365 Re: Re: ERe: Re: Re: Re: Re:

2015-08-13 00:54

#2363: Srbija - Re: ERe: Re: Re: Re: Re:  

 Ма знам ја то брате и ја званично живим у Београду, јер имам стан ту, али ми је порекло са југа и бре волим да сам међу својима, где сам одрастао и завршио основну и средњу школу. У Београду постоји удружење Крушевљана и има око 120 000. чланова, а само јужњака од Ниша па до Врања, има око 300 000. Јужњаке мрзе, јер им ови не дозвољавају бахато понашање, као на пример мирољубиви Војвођани, него им по кратком поступку напуне шаке са њиховим зубима. Наш фитиљ је веома кратак, а то су на тежи начин сазнали и Бугари и Турци и сви који су покушали да се курче пред нама. У Нишу нећеш да чујеш Црногорца да прича њихови чобанским језиком, па ни она ј њихов чувени бандит Ајковић звани Ајкула, него заврћу по нишки, само тако. Они су храбри само у Београду и ту се једино курче.

Odgovori

Srbija

#2368 Re: Re: Re: ERe: Re: Re: Re: Re:

2015-08-13 01:19:01

#2365: - Re: Re: ERe: Re: Re: Re: Re:  

NISH JE NASH STARI SRPSKI I CARSKI GRAD. TAKODJE I GOVOR JE  SVOJSTVEN NAJSTARIJEM IZVORNO SRPSKOM DIJALEKTU... U TIM KRAJEVIMA STARE SRBIJE I POMORAVLJA NIKADA NISU NI JEDNI OKUPATORI MOGLI DA POKORE I ASIMILUJU STARE SRBE! ZBOG TOGA SU VAS TITOISTI MRZELI JER NISTE NIKADA PRIHVATILI UTOPIJSKO JUGOSLOVENSTVO NITI SATANISTICKI KOMUNIZAM! POMOGNITE UVEK KADA MOZETE NASOJ BRACI IZ BEOGRADA DA SE OSLOBODE OD ONOG OKUPATORSKOG ZLA KOJE VLADA OD 1945 DO DANAS! POZDRAV I IDEMO SVI U NISH NA SVETSKI FESTIVAL NISVILLE! :)