Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post


Gost

#2619

2015-08-16 21:45

Zasto generalizujete sve ljude u Crnoj Gori? Ja sam licno ostao bez posla jer sam se pisao kao Srbin.

Ovo je peticija protiv srba iz cg, zasto su vam svima argumeeniti sto Milo i ostala placenicka bagra radi.

Ali mi je ovo pomoglo da shvatim da 90 posto vas nema pojma sta se desava u CG.

i samo jedna stvar u cg zivi 35 posto srba, 70 posto prica srpski i vjernici su Srpske pravoslavne crkve.

Vjerujte mi da se pitao narod nikad ne bi bilo priznato kosovo, isto ko sto niko ni vas nije pitao kad je izdata krajina.

Odgovori

Srbija

#2620 Re:

2015-08-16 22:11:08

#2619: -  

 Mislim da si dobar i iskren covek po stilu kojim si napisao tvoj komentar! Ali pogledaj sve i iz drugog ugla u vezi ove peticije. Ako pazljivo proucis namere potpisnika, onda cesh pored zahteva za postovanje prava i interesa drzavljana Srbije, uochiti da se potpisnici zalazu da ista prava kao drzavljani Crne Gore ostvare i srbi koji zive u toj drzavi na Podgorichkom univerzitetu koji je inache intelektualno dete Beogradskog univerziteta! Ovde su vecinom potpisnici pripadnici mlade intelektualne elite Srbije, koji ce uskoro preuzeti vladajucu odgovornost za svoju jedinu drzavu Srbiju! Zivi bili pa videli jer ce oni preporoditi Srbiju, da u njoj svi gradjani bolje zive, a onda ce pomoci i srbima u Crnoj Gori da ostvare sva njihova legalna prava koja im pripadaju... Pogledaj sta sve ovde pishu i objavljuju crnogorci, chak vredjaju zane i lupetaju o istoriji kao da su studirali u Tirani i Zagrebu! Nikako po istim idejama ne zaostaju i mnogi shto bi da budu neka posebna vrsta srba a predstavljaju se da su iz Crne Gore. Inache Krajinu je izdao crnogorski jugosloven i titoista Slobodan Milosevic! Srbi iz srbije ce kao i uvek pomoci nashim krajiskim srbima da jednog dana dobiju sva autonomna prava na svojim vekovnim ognjistima u Kninu. Preduslov svega toga je jaka Srbija koju mogu stvoriti samo ovi mladi ljudi koji iskreno vole svoj narod i svoju Otadzbinu! Interesuje me kakav je tvoj stav po pitanju teritorijalnih pretenzija prema Srbiji, koji su javno ispoljili srbi iz Crne Gore ali istovremeno i crnogorci ili kako ih zovete milogorci. Pre izvesnog vremena i jedni i drugi su trazili da im Hasim Taci vrati Metohiju i takodje su trazili Rashku oblast do Novog Pazara ukljucujuci i Severnu Mitrivicu... Srbi iz Srbije smatraju ove javno izrechene teritorijalne pretenzije kao neprijateljski stav i podmuklo okupatorsko delovanje koje NIKADA NECE ZABORAVITI!!! Kakav je tvoj stav po ovom pitanju plemeniti choveche?