Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post

Crnogorac

#2710 Re:

2015-08-19 11:29

#1: -  Dragi Srbi. Skinite nam se vise s vrata. Zbog vase politike smo bili pod sankcijama, zaratili sa Hrvatskom, tapkali u mjestu godinama. Ako hocete dolazite na more. Ako necete nemojte. Sto ne prodate kuce i stanove po CG i ne idete u Grcku, Egipat...Ne dolazite da radite sezonski kod nas. Neka vasi pjevaci ljeti pjevaju u Srbiju za basnoslone sume. Ne razmisljajte hoce li nam proasti sezona ili nece. Hocemo li krepati od gladi bez vas. Bavite se vasim zivotima. Nijeste valjda vi zaratili sa cijelim svijetom zbog Crne Gore. Nije se valjda Kosovo odvojilo zbog Crne Gore. Ne mrze vas Hrvati zbog Crne Gore nego Crnu Goru zbog Srbije. Nijeste bez posla valjda zbog Crne Gore. Nije Miskovic ni Beko ni kompanija njihovog ranga dosla iz Crne Gore. Bavite se sobom ljudi...zivite i postujte druge i vas ce postovati. Ako imate kome bolje da prodate vasu robu prodajte je, nemojte je nama prodavati. Samo nas pustite da zivimo normalno. Molim vas!

 

Odgovori

Srbija

#2753 Re: Re:

2015-08-19 20:53:50

#2710: Crnogorac - Re:  

 Choveche shta je to s tobom i koje muke tebe muche da napishesh takve konfuzne nebuloze? To bi bilo isto nebulozno kada bi neki srbin molio ruse da mu se skinu s vrata ili sarkastichno vredjao Rusiju od koje kada mu je teshko ujedno ochekuje bratsku pomoc i podrshku!!! Naravno da medju drzavama moraju da postoje legalni interesi i reciprocitet u mnogim oblastima... Rusija ne nudi Srbiji da je tretira kao njenu guberniju, tako ni Srbija ne dozivljava Crnu Goru kao svoju primorsku provinciju. Jednog dana kada srbi iz Crne Gore, legitimnim demokratskim putem na izborima nokautiraju za sva vremena titoistichki rezim Mila Djukanovica!!! Da li cu ja imati pravo po tebi, i da se iskreno radujem kao srbin iz Srbije pobedi mog naroda nad jednim diktatorskim rezimom... Izgleda da se slabo snalazish na geografskoj karti i trazish Srbiju i Crnu Goru na dva razlichta kontineta. Pogledaj bolje i videcesh da su tamo gde su oduvek bile jedna do druge! Chak i srbi koji teze prozapadnoj orjentaciji, sanjaju matushku Rusiju kada im je teshko, i nikada je ne vredjaju kao i shto ne bi majku svoju povredili! Taman posla da ce bilo koja drzava propasti zbog one druge, a i niko se normalan ne raduje kada nesreca zakuca na vrata bilo koje drzave! Samo ipak ce mlada srpska intelektualna elita iz Crne Gore, sigurno jednog dana kada preuzme odgovornost za takodje njihovu drzavu, graditi i obnavljati chvrste mostove ka Srbiji jer im je to bratska drzava a ne tamo neka beznachajna na drugom kontinentu... Srbija sigurno nece bilo koga ugrozavati ali ce se radovati pobedi srpskog naroda!!!


Gost

#2760 Re: Re:

2015-08-19 23:52:37

#2710: Crnogorac - Re:  

 Milan Beko je iz Herceg Novog, prva radna pozicija direktorska, pravi Djetic.

Lela

#2782 Re: Re:

2015-08-20 23:53:18

#2710: Crnogorac - Re:  

 Imala sam seficu crnogorku koja je sve prodala dole i dosla da zivi u Bg. Pljuje po Srbima kao da su joj neprijatelji najveci, ali zivi i dalje tu. Kad su igrali Srbi i Crnogorci finale u vaterpolu rekla je da nije bitno ko ce pobediti "oba tima su nasa". Sutradan je kolega zove i kaze kako si podnela poraz i ona mu zalupi slusalicu. Kaze zbog jbn Srba sam pukla tiket. Dakle, kladila se protiv nas. Pa, ljudi, odlucite se sta hocete. Hocete da imate sva prava, a necete sa nama. Mislim da oni treba da imaju ista prava kod nas kao i mi kod njih i obrnuto. Cist racun i duga ljubav :)