Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post

Srbija

#2753 Re: Re:

2015-08-19 20:53

#2710: Crnogorac - Re:  

 Choveche shta je to s tobom i koje muke tebe muche da napishesh takve konfuzne nebuloze? To bi bilo isto nebulozno kada bi neki srbin molio ruse da mu se skinu s vrata ili sarkastichno vredjao Rusiju od koje kada mu je teshko ujedno ochekuje bratsku pomoc i podrshku!!! Naravno da medju drzavama moraju da postoje legalni interesi i reciprocitet u mnogim oblastima... Rusija ne nudi Srbiji da je tretira kao njenu guberniju, tako ni Srbija ne dozivljava Crnu Goru kao svoju primorsku provinciju. Jednog dana kada srbi iz Crne Gore, legitimnim demokratskim putem na izborima nokautiraju za sva vremena titoistichki rezim Mila Djukanovica!!! Da li cu ja imati pravo po tebi, i da se iskreno radujem kao srbin iz Srbije pobedi mog naroda nad jednim diktatorskim rezimom... Izgleda da se slabo snalazish na geografskoj karti i trazish Srbiju i Crnu Goru na dva razlichta kontineta. Pogledaj bolje i videcesh da su tamo gde su oduvek bile jedna do druge! Chak i srbi koji teze prozapadnoj orjentaciji, sanjaju matushku Rusiju kada im je teshko, i nikada je ne vredjaju kao i shto ne bi majku svoju povredili! Taman posla da ce bilo koja drzava propasti zbog one druge, a i niko se normalan ne raduje kada nesreca zakuca na vrata bilo koje drzave! Samo ipak ce mlada srpska intelektualna elita iz Crne Gore, sigurno jednog dana kada preuzme odgovornost za takodje njihovu drzavu, graditi i obnavljati chvrste mostove ka Srbiji jer im je to bratska drzava a ne tamo neka beznachajna na drugom kontinentu... Srbija sigurno nece bilo koga ugrozavati ali ce se radovati pobedi srpskog naroda!!!

Odgovori

srbin

#2756 Re: Re: Re:

2015-08-19 21:34:53

#2753: Srbija - Re: Re:  

 Zaboravljas da su njima braca albanci i siptari a nas srbe mrze . Samo su se malo prevarili doslo je vreme da se prekine sa tolerancijom gluposti. Nemamo mi srbi vise zivaca za dvolicne ljude.

Crnogorac

#2887 Re: Re: Re:

2015-08-28 11:52:38

Mislim da imate dosta problema da se bavite njima a ne nama i nasim problemima. Crna Gora je nasa kuca a Srbija vasa. Pokusajte da postujete to. Niko vas ne mrzi u Cg...ali sam odje procitao toliko bijednih komentara na nas racun da vidim koliko vas boli sto smo vratili drzavnost koju su nam bili oduzeli.