Bedno je ali istinito!

Quoted post

Staniša Jeremić

#62

2015-09-02 10:21

Dobro bre žene šta oćete od meneeeee  više ???????   kažite se po ime i prezime šta sam vas ja prevario, mogo sam ja da vas pričam štogod oćete ali vi ste same videle i koji sam i kakav sam i koliki sam i tele ste da se udate, ali izpostavilo se da ste vi mene lagale da me volite da ste se zaljubile da sam ja vaša sreća slunce rados uživancija da će mo se pazimo ljubimo mazimo negujemo da idemo na svirke i muziku.  Sve ste tele da ve obezbedim a da ne date ništa da ne uložite da se UVALITE KOD DOBROG DOMAĆINA. Epa nemože tako, kad nešto iskaš ondak moraš i da daš, a pošto niste imale ništa da date ni pare ni bogatstvo ni miraz  NI  LEPOTU pa čak  NISTE  TELE NI DA RADITE što je ondak trebalo da vas držim dalje i izdržavam ????  Ajde se pokažite šta ste vi dale  a kažite pošteno šta ste tele.  Da ste bile čestite i valjane ni pretkodni  muževi ve ne bi oterali,  jel neje tako ?  kažite pošteno  a ne da ovde na mene frljate drvlje i kamenje da pričate da sam vi ja kriv a sad vidim da vam ni moja lepota nije bila odgovarajuća, ama zar tako ne priznajete da ste  tele samo da me iskoristite i da zgrnete moje imanje. Ajde dajte vaše slike na  facebuk i kažite koja je šta uložila i dala kolko se pomučila kolko je bila poštena i iskrena kolko ste tele da povedete red od kuću i domaćinstvo ?  Zasad tolko  i nevalja vi što tolko lažete i krivite poštenog domaćina i KULTURNOG  stanišu   koj će da oće s vas takve da budne

Odgovori


Gost

#64 Re:

2015-09-02 11:16:33

#62: Staniša Jeremić -  

 Ako  pocne ova zadnja  da pise sta ti sve dala i sve da    joj vratis ostaces samo sa jedan par gaca to svi oko      tebe znamo jasmina nije imala sta da ti da radila ko        konj sve ona sama znao si da nije ni pismena i posle je  neces sramota sto te svi zajebaju


Gost

#141 Re:

2015-11-06 16:18:39

#62: Staniša Jeremić -  

 STRAŠNO .....PISMENOST VAM JE RAVNA NULI,BOLJE VAM JE DA NIŠTA VIŠE NE OBJAVITE!