Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post


Gost

#2970 Re: Re: Re: potpuno se slazem sa vama

2015-09-03 15:10

#2966: Crnogorac - Re: Re: potpuno se slazem sa vamaA odakle su Vladimir Bozovic Niksicanin , Rodoljub Milovic, Niksicanin,  Slavko JEKNIC guslar Durmitorac , Dimitrije Bjelica Niksicanik, konjasta Danica DRASKOVIC bjelopoljka , pop VLADA ZECEVIC koji je 1945 kao ministar policije zabranio za 250 000 Srba trajni povratak na Kosovo i Metohiju koji je inace od Vasojevica, a oni su poreklom Albanci . Pa Zecevic sto radi u zgradi Vlade Srbije iz Berana . Pa debeluga i nakazna Nata Mesarovic iz Podgorice , pa Vladimir Beba Popovic Crnogorac mnogo poznatiji po svom rodjenom redardiranom bratu, pa nesrecnik hendikepirani Dragan Jocic obijac kioska u mladosti , pa Stasa Zijivic iz Niksica zena u crnom pljuvacica Srba........ prema tome ajf ne seri, spisak je poduzi , opljackali ste Srbiju , spijunirali je sa stranim ambasadama i vodite ove vase americke guslare , jer ce kad tad ovde odgovarati za izdaju, oces li jos ..... Spisak je duzi i njim bi trebalo da se pozabave odredjene institucije koje treba da ustanove kako su se dovlacili na te funkcije neprijatelji Srbije . Jeb... li te Stipe Mesic pocasni gradjanin Podgorice to jest Titograda od 2007 

 

Odgovori

Crnogorac

#2974 Re: Re: Re: Re: potpuno se slazem sa vama

2015-09-04 12:36:17

#2970: - Re: Re: Re: potpuno se slazem sa vama 

 Izvini. Ako su to sve Crnogorci ja se stvarno izvinjavam. Tek sad vidim koliko ste nesposobni. A dje ste vi onda?? Mislim da je i tvoje neko porijeklom iz CG tako da nemoj da vrijedjas djedovinu. I procitaj malo istoriju...o vasim vladarima koji su na sve bili spremni samo da ostanu na vlasti...i surovali sa turcima i kresali snahe i zenili sestre...malo ti znas prave istine..

Crnogorac

#2975 Re: Re: Re: Re: potpuno se slazem sa vama

2015-09-04 12:37:50

#2970: - Re: Re: Re: potpuno se slazem sa vama 

 Izvini. Ako su to sve Crnogorci ja se stvarno izvinjavam. Tek sad vidim koliko ste nesposobni. A dje ste vi onda?? Mislim da je i tvoje neko porijeklom iz CG tako da nemoj da vrijedjas djedovinu. I procitaj malo istoriju...o vasim vladarima koji su na sve bili spremni samo da ostanu na vlasti...i surovali sa turcima i kresali snahe i zenili sestre...malo ti znas prave istine.. A sto se tice Mesica pa blizi ste vi sa njima. Prodadoste im pola Srbije...