Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima


Gost

#2951

2015-09-01 14:18

Moja deca ne mogu besplatno da studiraju u drugoj zemlji.
КЛАСИЧНА ЦРНОГОРКА УЗОРНА И ПОШТЕНА

#2952 ХАХАХАХАХУХХИХИ КЛАСИЧНА ЦРНОГОРКА УЗОРНА И ПОШТЕНА

2015-09-01 15:12

КЛАСИЧНА ЦРНОГОРКА МОРА ДА ЈЕ И ОНА ЈЕВЂЕНОВИЧКА САВЕТНИЦА У ВЛАДИ СРБИЈЕ МИЛОГОРКА ОД СТАРОГ КОВА И ЗАНАТА ОЈХА А ИМА ТАМО И БЕРАНАЦА И ЊИХОВИХ ЈАЈАЦА ТИТОГРАДСКИХ 

Prosvetar

#2953 Re: Re: Re: НЕ ПРОПУСТИТЕ ДАНАШЊЕ СРБСКЕ ВЕЧЕРЊЕ НОВОСТИ И ЗБОГ ЧЕГА ЦРНОГОРЦИ ЊЕГОШУ НЕ ПРАШТАЈУ С

2015-09-01 15:54

#2947: Crnogorac - Re: Re: НЕ ПРОПУСТИТЕ ДАНАШЊЕ СРБСКЕ ВЕЧЕРЊЕ НОВОСТИ И ЗБОГ ЧЕГА ЦРНОГОРЦИ ЊЕГОШУ НЕ ПРАШТАЈУ СРПСТ 

 Njegos se sam srbinom zvao i zivot srpstvu posvetio... Crna Gora je u njegovo vreme bila srpska drzava i nista nije strasno sto nije obisao sve srpske krajeve. Niko tebi ne osporava tvoju crnogorsku nacionalnost ali istorija se ne moze falsifikovati niti prilagoditi dnevno politickim potrebama! Danas takodje u Crnoj Gori zive stari njeni drzavljani koji su srpske nacionalnosti i oni takodje imaju apsolutno pravo da se ponose Njegosem... Srpski narod i Srbija nikoga i nikada nisu asimilovali, niti bi mogli i da je neko tako zeleo jer je sramota nekoga ubedjivati da se nacionalno izjasni srbinom ako on to iskreno duhovno ne oseca kao svoj identitet! Vasa crnogorska intelektualna elita odbacuje upravo Njegosa, a Nemanjice proglasava okupatorima Crne Gore! Dakle srbi imaju sva prava da u srpskom istorijskom mozaiku postave Njegosa i Nemanjice na prelepo mesto koji su svojim besmrtnim delima zasluzili!!! 


Gost

#2954

2015-09-02 07:37

Ја сам за увођење реципроцитета у односима са свима!Срамота и неправда је да те у Црној Гори чека сијасет зезалица и да те дочекују као и сваког другог странца,не ретко и мнооого ригорозније,а да Србија школује њихову децу и смањује самим тим својој деци капацитете за школовање а посебно студентске домове а они су сами одабрали да овде буду страни држављани како год било и треба се сходно томе и опходити са њима,а тек када се дода непријатељско деловање и издаја од стране црногорске државе и руководства,онда се неминовно намеће модус императива за обуставу свих повластица Црногорцима не само у вези школовања него и осталим сферама живота у Србији јер су они себе овде поприлично обезбедили позицијама,запослењима,привилегијама замисливим и незамисливим,руководећим позицијама итд.Част онима који оправдавају своја намештења и који су лојални али нема их превише...

ВЕРОВАЛИ ИЛИ НЕ НА СВЕ СУ СПРЕМНИ ЗА ДОЛАРЕ ТЕ ЗАПАДЊАЧКЕ ЈАЈАРЕ И БИТАНГЕ "ОДАНДЕ"

#2955 ЊЕГОША ПРОТЕРУЈУ ИЗ ЦРНОГОРСКИХ УЏБЕНИКА! ЧИТАЈТЕ У НАЈНОВИЈОЈ ПРАВДИ !

2015-09-02 07:42

ЊЕГОША ПРОТЕРУЈУ ИЗ ЦРНОГОРСКИХ УЏБЕНИКА! 

 

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-09-02 08:05


Славица Јовановић новинар и књижевник

#2957 "НЕ ПРОДАЈЕ СРПСТВО СЕ ЗБОГ ГРОША КО ШТО МИЛО ПРОДАДЕ ЊЕГОША "!

2015-09-02 10:49

Провокативна - сатирична 


Не продаје  Српство се због гроша, ко што Мило продаде Његоша !
Прецртаним именом Његоша , Српска земља оста без пасоша .
Само човек што је лош , не зна ко је Његош . 
Православни људи добри воле кад их Његош води .
Два лоша убише Милоша , а уз помоћ западњачких  олоша 
, по стоти  пут убијају Његоша .
 
По који олош и по који клошар , растурач земље и ратни добошар .
Е, те сиње , кукавице  одрекле се ћирилице .
 
Црни Мило ,  дал ти се уснило ил Гаврило ил владика Данило ,
кад би биро , кога би избиро ,
да те снове походи уснилом ?!
Реци Мило , што те зову Дило , свом народу шта си одлучио .
 
Да се Његош преврће у гробу , шта све чине српскоме народу ,
Крај Ловћена  Његошевог одра ,  ватиканска да се води борба ,
ту  попови ће ићи голугузи , да се види кога Запад  гузи 
и ко им је вазда на услузи .
И ко љуби катанце и ланце , поред жена кад грле мушкарце.
да се виде сатанине  слуге , све синови и унуци  УДБЕ .
Прави Србин не уме да пузи, а ти кад већ хоћеш се нагузи .
Да ти клетва руку не  сасуши  иди пуши ал дуван  просуши .
Западњаци што вам нису лоши , убили су и дете на ноши .
Ротшилдове доларе ко троши , пре животне  импулсе потроши .
Православље нама нек је  је вечно, а сатанистима покој души .
Заиграло од распопа коло , ватиканско дупе севну голо !
 
 
 
Славица Јовановић новинар и књижевник 
 
 


 
 

 


Gost

#2958 Re: potpuno se slazem sa vama

2015-09-02 11:20

#2951: -  

 Ja sam iz Rs.Srpkinja sam i Srbiju gledam kao svoju zemlju iako sam svjesna da zakonski i geografski ne pripadam njoj.Ali Srbiju volim najvise i kad prodjem kroz nju srce mi je puno.Ali Srbiju su dosta muzli ko je kako stigo.Dosta je vise.


Gost

#2959

2015-09-02 12:50

Vreme je da Srbin u Srbiji bude Srbin a ne manji od makovog zrna...tj. od bilo kog kukolja sa bilo koje strane

Gost

#2960

2015-09-02 13:25

DOSTA JE VISE UNISTAVANJA OMLADINE ,ODVRATNO, ,VULGARNO ,PROSTACKI ,I POTCENJIVANJE SIROMASNOG NARODA...
Boli me kurac I za tebe I za Berisuuu!

#2961 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-09-02 13:43


Gost

#2962

2015-09-03 09:43

dosta je ponizavanja od onih koji se odricu svojih korena,njihova stvar,ali dosta je izdaje i ponizenja jos treba i njihovu decu da skolujemo da bi nas sutra bolje pljuvala.

Gost

#2963

2015-09-03 10:11

Crnogorci su proterali Njegosa iz svojih udzbenika, proterali cirilicu, Srpsku Pravoslavnu Crkvu, hapse Pravoslavne svestenike, progone Pravoslavce i sve srpsko. Srbi, braco, zar  treba da vam se crta da se Crnogorci ne deklarisu kao Srbi, nit priznaju srpstvo. Dakle Crnogorci ne zele da imaju veze sa srpskim korenima. Najverovatnije odgovor treba traziti u tome sto pojedina crnogorska plemena vode poreklo od Albanaca, a ona drufa polovina se pridruzila Hrvatima i primila katolicku veru, sto su zapravo uradili i Albanci,  koji su pokatoliceni Muslimani danas. Dosta si majko, Srbijo svojoj deci bila maceha a tudjinu majka. Vreme je da se stvari postave na svoje mesto. Svakom svoje i svako nek placa svoje racune. A Crnogorci da odgovaraju za izdaju i spijunazu u korist Zapada!  Hitno, Hitno , Hitno!

Crnogorac

#2964 Re: "НЕ ПРОДАЈЕ СРПСТВО СЕ ЗБОГ ГРОША КО ШТО МИЛО ПРОДАДЕ ЊЕГОША "!

2015-09-03 13:21

#2957: Славица Јовановић новинар и књижевник - "НЕ ПРОДАЈЕ СРПСТВО СЕ ЗБОГ ГРОША КО ШТО МИЛО ПРОДАДЕ ЊЕГОША "! 

 Ne bih se cudio da kazete da Rusi slave srpsku novu godimu a ne pravoslavnu. Srpstvo vas unisti jer ne priznajete nikog drugog...

Crnogorac

#2965 Re: БРАВО ! ПЕТИЦИЈА ЈЕ УСПЕЛА У ПОТПУНОСТИ ! ЧАК 16 373 ПОТПИСНИКА!

2015-09-03 13:23

Crnogorac

#2966 Re: Re: potpuno se slazem sa vama

2015-09-03 13:29

#2958: - Re: potpuno se slazem sa vama 

 Koliko ja znam Srbiju muzu Srbi. Domaci lopovi...izdajnici...biznismeni. ..politicari...sta ste napali na Crnu Goru?? I ta saka jada sto su se pisali radi sitnog intetesa kao Srbi da bi se jeftinije skolovali su izrodi Crnogorskig naroda. Potpisite peticiju i neka vide ko su im braca Srbi sto se kunu u njih. Sto mrzite cijelu Crnu Goru zbog toga?? Sta vam je jadni ljudi? 

Crnogorac

#2967 Re: Re: Re:

2015-09-03 13:36

#2903: - Re: Re:  

 Pa vi idete i gledate jos unazad! Jesmo li mi prodali Kosovo ili vi Srbi ? Prodajemo li mi Hrvatima i Turcima firme ili vi Srbi?? Vidite vi sa vasim vladarima hocete li u Evropu...ili u Rusiju...ili u Tursku...Vi samo nama ''prijetite'' od 96-te da cemo krepat od gladi...da ce nas pojesti Albanci...a ustvari vama uzese Kosovo...dolazite da radite sezonski kod nas...bjezite u bijeli svijet...Zastooo??

Crnogorac

#2968 Re: Re:

2015-09-03 13:39

#2906: - Re:  

 Vi bi bili u firme da imate pameti i muda. Posto nemate vladaju oni koji to imaju. 


Gost

#2969 Re: Re: БРАВО ! ПЕТИЦИЈА ЈЕ УСПЕЛА У ПОТПУНОСТИ ! ЧАК 16 373 ПОТПИСНИКА!

2015-09-03 14:59

#2965: Crnogorac - Re: БРАВО ! ПЕТИЦИЈА ЈЕ УСПЕЛА У ПОТПУНОСТИ ! ЧАК 16 373 ПОТПИСНИКА I hpocemo! PRVO CEMO GOVNAVOM MOTKOM NAJURITI SVE BEZBOZNIKE CRNOGORCE SA FUNKCIJA U SRBIJI! NE PRIZNAJETE SRBIJU I STA TRAZITE OVDE!  NA FUNKCIJE POSTAVITI SRBE A CRNOGORCE NAJURITI GOVNAVOM MOTKOM! AMERICKE I SIPTARSKE SPIJUNE! KRIMINALCE MILOVE! 

 


Gost

#2970 Re: Re: Re: potpuno se slazem sa vama

2015-09-03 15:10

#2966: Crnogorac - Re: Re: potpuno se slazem sa vamaA odakle su Vladimir Bozovic Niksicanin , Rodoljub Milovic, Niksicanin,  Slavko JEKNIC guslar Durmitorac , Dimitrije Bjelica Niksicanik, konjasta Danica DRASKOVIC bjelopoljka , pop VLADA ZECEVIC koji je 1945 kao ministar policije zabranio za 250 000 Srba trajni povratak na Kosovo i Metohiju koji je inace od Vasojevica, a oni su poreklom Albanci . Pa Zecevic sto radi u zgradi Vlade Srbije iz Berana . Pa debeluga i nakazna Nata Mesarovic iz Podgorice , pa Vladimir Beba Popovic Crnogorac mnogo poznatiji po svom rodjenom redardiranom bratu, pa nesrecnik hendikepirani Dragan Jocic obijac kioska u mladosti , pa Stasa Zijivic iz Niksica zena u crnom pljuvacica Srba........ prema tome ajf ne seri, spisak je poduzi , opljackali ste Srbiju , spijunirali je sa stranim ambasadama i vodite ove vase americke guslare , jer ce kad tad ovde odgovarati za izdaju, oces li jos ..... Spisak je duzi i njim bi trebalo da se pozabave odredjene institucije koje treba da ustanove kako su se dovlacili na te funkcije neprijatelji Srbije . Jeb... li te Stipe Mesic pocasni gradjanin Podgorice to jest Titograda od 2007 

 

KAD SU CRNOGORCI STA RADILI POSTENO? NIKAD!

#2971 E MILE SRBINE SVAKA TI JE NA MESTU!

2015-09-03 21:10

 

PRAVOSLAVNA BRACA SA OBE STRANE DRINE OD BEZBOZNIKA JACA!


Gost

#2972 Re: E MILE SRBINE SVAKA TI JE NA MESTU!

2015-09-04 00:31

Crnogorac

#2973 Re: Re: Re: БРАВО ! ПЕТИЦИЈА ЈЕ УСПЕЛА У ПОТПУНОСТИ ! ЧАК 16 373 ПОТПИСНИКА!

2015-09-04 12:29

#2969: - Re: Re: БРАВО ! ПЕТИЦИЈА ЈЕ УСПЕЛА У ПОТПУНОСТИ ! ЧАК 16 373 ПОТПИСНИКА! 

 Glupane jedan! Ko kaze da ne priznajemo Srbiju. Vi ne priznajete Crnu Goru. A ti si neki mudonja koji pod skrivenim imenom pises svasta a mora da ti je direktor Crnogorac. Kazi im to u oci pizdo. 

Crnogorac

#2974 Re: Re: Re: Re: potpuno se slazem sa vama

2015-09-04 12:36

#2970: - Re: Re: Re: potpuno se slazem sa vama 

 Izvini. Ako su to sve Crnogorci ja se stvarno izvinjavam. Tek sad vidim koliko ste nesposobni. A dje ste vi onda?? Mislim da je i tvoje neko porijeklom iz CG tako da nemoj da vrijedjas djedovinu. I procitaj malo istoriju...o vasim vladarima koji su na sve bili spremni samo da ostanu na vlasti...i surovali sa turcima i kresali snahe i zenili sestre...malo ti znas prave istine..

Crnogorac

#2975 Re: Re: Re: Re: potpuno se slazem sa vama

2015-09-04 12:37

#2970: - Re: Re: Re: potpuno se slazem sa vama 

 Izvini. Ako su to sve Crnogorci ja se stvarno izvinjavam. Tek sad vidim koliko ste nesposobni. A dje ste vi onda?? Mislim da je i tvoje neko porijeklom iz CG tako da nemoj da vrijedjas djedovinu. I procitaj malo istoriju...o vasim vladarima koji su na sve bili spremni samo da ostanu na vlasti...i surovali sa turcima i kresali snahe i zenili sestre...malo ti znas prave istine.. A sto se tice Mesica pa blizi ste vi sa njima. Prodadoste im pola Srbije...