Da Ustavni sud RS usvoji Kristijanovu žalbu!

Quoted post

ANI

#748 Re:

2015-09-14 15:57

#1: -  

 AJDE LJUDI ,DELITE PO SVOJIM PROFILLIMA ,DA LI STE NEAKTIVNI TOLIKO....PA FDE SE LEZI 8 GODINA ZA 20 G HEROINA I TO JE NAMESTENO ,AMAN.....KAZEM TO JER SAM I SAM ZRTVA POGRESNE POLICIJSKE PROCENE PROVEO 120 DANA U ISTRAZI 2007 ,A 2010 30 DANA ,ISTO POGRESNOM PROCENOM ,NARAVNO NAPLATIO SAM ,ALI NEMA TIH PARA KAD TI U MALOM GRADU STAVE ETIKETU NARKO-DILERA!!!!1

Odgovori

verbal

#925 Re: Re:

2015-09-19 15:33:53

#748: ANI - Re:  

 to ti Nailovoj ludoj materi i ljudima koji su neupuceni kako funkcionisu te stvari mozes da pricas da su te bezveze osumnjicili da si narko-diler. Ja dobro poznajem i taj, i kriminalni milje uopste, i nikada nisam bio, niti cu biti na strani policije, ali nikoga oni bez razloga ne hapse za dilanje, a osim toga ne pritvara policija osumnjicene u istragu, nego istrazni sudija nakon 24h predistraznog postupka u policiji i na osnovu prilozenih materijalnih dokaza i svjedoka. Moguce je da si se uspio izvuci pomocu jakog advokata i(li) korupcije, ali to sto nisi osudjen ne znaci da si nevin. Izvukao sam se i ja nebrojeno puta iako sam bio kriv, ali nikada nisam naplatio odstetu, jer ja od njih ne bih uzeo ni orah, a kamoli pare. Nemas pojma kako mi te zao i sto su jednom tako postenom covjeku kao sto si ti zaljepili etiketu narko-dilera. Mislim, ako uopste cijela ova tvoja prica nije jedna velika laz, jer kad si salagao ovo, zasto onda ne bi i sve izmislio. 

A Kristijan je jedna lazljiva jajara. Svaki put kad je pao, a uvijek je padao za neke mizerne stvari pa ga onda bude sramota, tvrdio je da je u pitanju namjestaljka. Kao on nekome i smeta i hoce da ga uklone. Pa njega da je neko zaista zelio ukloniti (bilo kriminalci, bilo drzava) odavno bi on bio oladjen, nego je on jedan obicni klovn, bas kao i vi koji mu vjerujete i divite mu se, pa su ga ljudi pustili da sam pravi sprdnju od sebe.

Alex

#2074 Re: Re:

2015-12-21 09:42:46

#748: ANI - Re:  

 Da,to je tacno!Zamisli ja u Paracinu zivim i etiketiran sam kao trgovac narkoticima!Ceo grad to zna vec 10 godina i zivim sa tim nema mi druge!!!