Bedno je ali istinito!

Quoted post


Gost

#171 Re: Re:

2015-11-21 18:13

#170: N.N. Lice - Re:  

 Ko je reko da se stanisa zaljubio u mene ja sam premlada za tog dedicu meni treba muskarac a on je nikakav ima moje fotografije na emlazu dedica kaze da mu nesmetaju moje godine ali meni njegove mnogo smetaju dedica sumljam da ima problem sa vidom a stvarno jadno izgleda ruzan je brate pise 59 godina ima 70 za mene taj dedica na prvi pogled nevidi a tek da se zaljubi nego verovatno mislio da cu mu hraniti kravice pa hoce mlado dekici stanisi trebaju naocari sa najvecom dioptrijom kad stane ispred ogledala da se vidi kako izgleda citam da komentare dobre u korist svoju pise sam prepostavljam i ovaj sto ja sad odgovaram deko stanisa nemoj da ljubis preveliki je izazov za coveka u godinama u kisovitom vitezevu

Odgovori

N.N. Lice

#172 Re: Re: Re:

2015-11-22 06:25:40

#171: - Re: Re:  

 Pa kako se Stanisa nije zaljubio u tebe, kada si sama rekla da je hteo posle samo dva dana vaseg dopisivanja i druzenja da te ozeni? To znaci samo jedno da si ga zavela i da je bio ludo zaljubljen u tebe . Stvarno ne znam zasto kazes da sam ja Stanisa? Mogu samo da ti kazem da je Stanisa moj dobar prijatelj, zato ga i branim i saljem komentare. ali slusaj mala to ne znaci ama bas nista, cuo sam da se mesto ustupa starijima, ali Boze moj nismo mi ovde u javnom prevozu, i tako javni prevoz godinama ne koristim niti mi je potreban, ako si lepa, ako si mlada, dobro gradjena, ni u ludilu te ne bi dao. Jedino ako si zbog Stanise omrznula ama bas sve Vitezevce, e to je nesto sasvim drugo, ali ipak se preispitaj nisu svi ljudi isti, mozda ti bas ja odgovaram, a ti zaslepljena mrznjom, ni da cuves jer si imala lose iskustvo sa Stanisom. I na kraju da ti kazem meni ne smeta to sto si ti bila sa Stanisom, ipak zivimo u 21-veku. Veliki pozdrav od tvog N.N. Vitezevca, mozda i tvog buduceg, nikada se ne zna.