Kazniti odgovorne za mucko ubistvo psa petardom za docek 2016 god

Quoted post


Gost

#8

2016-01-01 16:40

OVOM PETICIJOM SE NIŠTA NEĆE POSTIĆI JER VEĆ JE BILO X PRIMJERA U HRVATSKOJ, BOSNI I SRBIJI PA NIKAD NI JEDAN POČINIOC NIJE PRONAĐEN A KAMOLI PROCESUIRAN. BOLJE BI SVRSI POSLUŽILA PETICIJA DA POLICIJA KONAČNO POČNE PROVODITI ONO ŠTO VEĆ POSTOJI KAO ZAKON: DA KAZNE SVAKOG KO PRODAJE, KUPUJE ILI BACA PETARDE PA BI SE SPRIJEČILO DA OVAJ PAS BUDE MUČKI ISKASAPLJEN A UBRZO NAKON TOGA I MRTAV. NEKI MONSTRUM MOŽDA VEĆ SAD U OVOM MOMENTU KANI ZLOSTAVLJATI NEKOG PSA A DA NIJE IMAO PRILIKU KUPITI PETARDU....DAKLE, GOSPODO POLICAJCI ŠTA RADITE????????

Odgovori


Gost

#146 Re:

2016-01-01 18:47:38

#8: -  

 Točno, nažalost! Upitno je dal će se doznati krivci, a ako se i doznaju, dal će biti procesuirani. Sjetite se monstruma iz Daruvara, znaju se imena i prezimena (Ivan Križ i Domagoj Vujković), pa nikom ništa, jer se radi o jadnoj djeci koja nemaju pojma što čine.

Sani

#604 Re:

2016-01-02 00:56:39

#8: -  

  Ma ni ne treba im nelegalno prodavanje petardi kad su sve mogli javno kupiti na sajmu.

Ovakvima treba uraditi isto pa ih pitati kako im se svidja jer ovo nisu ljudi vec monstrumi.
Posle se pitamo kako to da psi sa ulice postanu agresivni ... Kako i nece biti kad ko zna kakvi ih sve maltretiraju.
Nije zivotinja kriva vec ljudi koji je dovedu u takvo stanje. 


Gost

#889 Re:

2016-01-02 11:49:06

#8: -  

 Ja se potpuno slažem da je to najbolji način......

stefan

#1069 Re:

2016-01-02 14:25:47

#8: -  

 Nije potrebno zanramiti petarde,nisu one odgovorne za sve zločine,potrebno je uhvatiti te ljude,ukoliko samo zabrane petarde naćiće skotovi novi način da nanesu zlo nevinim životinjama i ljudima

Wolf

#1614 Re:

2016-01-03 00:41:52

#8: -  

 Dajte mi ta cudovista u ruke samo na 10 minuta!Moj pas je drhtao satima ispod kuhinskog stola dok su debili vani iskazivali "veselje"pucanjem!

nikola

#1682 Re:

2016-01-03 08:52:13

#8: -  

 Sve ovo ide pod uslovom da su se stvari odvile kako tvrdi .. sto je sve vise sumnjivo..

Meni je interesantno kako je moguce da jedan covek otvori usta psu i ubaci mu petardu u ista.. za to ni 4-oro ne bi bilo dovoljno..stim da je vilica poseduje veliku snagu .. kada je zatvorena tesko se otvara.. Ja tu jedino vidim da je neko eventualno bacio petardu na pod koju je pas pokupio .. ako se tako desilo, ali u tom slucaju manja je krivica onome ko je bacio , veca onome ko je pustio psa ili ga nije nadgledao..

Sledece se dovodi u pitanje nacin zadobijanja povreda, da li su one zadobijene od petarde ili mozda od tuce sa drugim psom, ako su potvrdili da je ucinjeno bas petardom , onda me zanima kako su to zakljucili ??

Zasto svi idete u krajnost bez neophodnih cinjenica ??


Gost

#1928 Re:

2016-01-03 22:23:18

#8: -  

 

Cash®

#1951 Re:

2016-01-04 00:33:18

#8: -  

  Valjda znate da kada upotrebite velika slova u pisanju ustvari vičete.

 

Možda Vam je to bila i svrha, ali za time nema potrebe. Vaš komentar će, svejedno, biti vidljiv i pročitan od interesenata ove teme i bez takve vrste prikaza. Mogli biste da poboljšate Vašu prezentaciju, jer rogobatni nastupi, ma koliko bili iskreni i istiniti, odbojno deluju na ostale komentatore.

 

 

 

 

olivera

#1954 Re:

2016-01-04 01:17:28

#8: -  

 Ne gospodine,

nego da li je to neko video? Zašto niko nije reagovao? I još uvek ne reaguje. Apelujem na očevici da prijave. I pas je živo biće. Sutra će ti monstrumi dete...


Gost

#2033 Re:

2016-01-04 13:33:56

To više nisu petarde nego bombe! Kada sam ja bio klinac petarde su pucale kao naduvana najlon kesa, a sada proizvode takvu detonaciju kao da je pala granata pored vas. Užas! Jadnu kucu su verovatno povredili upravo upotrebom neke jake pirotehničke naprave. Naša srpska policija ima važnija posla, verovatno da čuva ovaj režim, građani neka se snađu sami.