PRODUZENJE ROKA SLANJA STATISTICKIH IZVESTAJA ZA 2015.godinu

Quoted post

Neko Nebitan

#243 Pljačkaši

2016-02-24 21:18

Ja ne znam, koliko ćemo mi dozvoliti da nas muče, ako aplikacija ne radi 01.01. tekuće godine za predaju ZR za prethodnu poslovnu godinu besprekorno, jeednostavno ne treba niko da preda završni račun. Hoće li kazniti celu privredu? Treba pokazati kolegijalnost i neposlušnost. Niko te ne može naterati da poštuješ zakon, ako organ koji ga sprovodi to prvi ne čini! Isto je i u sudstvu.

 

Koliko koštaju naši živci? Za šta ljudi iz APR-a primaju plate 12 meseci ako u godini rade 15 dana?

Šta je falilo RiApp aplikaciji koju je samo trebalo unapređivati, što je i radjeno. Znate šta, lova da nova garnitura skupo proda jeftinu opremu i da angažuje volontere koji ne znaju propise, niti su uradili jedan završni račun, za pisanje aplikacije koju će debelo naplatiti poreskim obveznicima. Dajte ljudi završni račun u web pregledaču.

U poreskoj upravi na portalu e-porezi ne mogu 1 problem da reše dve godine.

Sve igre na društvenim mrežama su bolje napisane od ove aplikacije. Pouzdanije su.

 

Sertifikaciona tela su posebna priča. Da li knjigovođe moraju biti IT eksperti? Zašto se sertifikati različitih sertifikacionih tela sudaraju? Zar je neophodna da svako sertifikaciono telo koristi drugi softver.

 

Oj Srbijo među šljivama, vode li te nepismeni ljudi? Nepismena li si Srbijo baš toliko, ili svi odoše trbuhom za kruhom. Dosta je laži. Dokle ćemo biti ovce. Mislite o tome.

Odgovori

MUKA

#274 Re: Pljačkaši

2016-03-02 16:32:09

#243: Neko Nebitan - Pljačkaši 

 Svaka cast, sve sto ste napisali je istina. Tacno je i to da nam drzavu vode nepismeni, a pismeni su otisli i jos odlaze. Ostali su LOPOVI, HOSTAPLERI, LAZOVI... s jedne strane i POSTEN NAROD s druge strane, njima na milost i nemilost.