Majci troje dece plata iz budzeta

Quoted post

Sonja

#141 Re: Zasto?

2016-02-25 09:14

#6: Majka dvoje dece - Zasto? 

 Zato sto Srbi izumiru....zato sto bi vise zena radjalo troje dece kada bi imale finansijsku pomoc od drzave, kada su vec uslovi u drzavi takvi da ne mozete ostvariti normalan prihod od posla kojim se bavite...Vi ocigledno ne zelite da imate vise od dvoje dece, pa zato tako i komentarisete....Znate sta je tuzno? Kada sam saopstavala ljudima u svojoj okolini da cekamo trece dete, vecina ljudi je okarakterisalo tu odluku sa recenicom "auu, jbt.." Sada kada nam je u planu i cetvrta beba, verovatno ce nas smatrati za nenormalne ljude ili nas povezivati sa Romima..., e to je strasno, zaboravili smo istinske vrednosti zivota...Ja nisam radjala decu da bi me drzava finansirala, ali podrzavam ovaj zakon da bi ohrabrilo mnoge roditelje da se odluce i za trece, pa i cetvrto dete....Mislim da biste trebali da se stidite svog komentara, i uvek dva puta razmislite pre nego sto nesto napisete...mozda vase dete jednog dana odluci da vam podari tri unuceta, tada se sigurno ne biste ovako busali i pametovali...Veliki pozdav za Vas i sve najbolje Vama i Vasoj decici...

Odgovori


Gost

#620 Re: Re: Zasto?

2016-02-29 09:15:53

#141: Sonja - Re: Zasto? 

 Znaci svaka cast na komentaru i hrabrosti da u ovom ludom vremenu i truloj drzavi se usudite na cetvrto dete!

Gaga

#1584 Re: Re: Zasto?

2016-10-13 11:33:25

#141: Sonja - Re: Zasto? 

 E bas lepo receno! Citam, i citam... I ne mogu da verujem sta sve ljudi pisu! Ispade da su sve majke sa troje i vise dece -"cigansture"?! Igrom sudbine I ja sam majka cetvoro dece! Imam cerku 1.raz.srednje skole,i tri sina... 1.razred osnovne skole, jednog koji uskoro puni 3g.i najmanji ima 20meseci! Nista lepse od kuce pune dece! Ali da se ne lazemo, ni malo nije kako. Nisam ih radjala da bih dobila pomoc, ali verujem da bi se mnogi usudili da krenu mojim

putem kada bi imali pomoc drzave.

Za sebe, za natalitet, za Srbiju... Radjajte decu! Deca su blago!

 


Gost

#1685 Re: Re: Zasto?

2016-10-14 22:09:40

#141: Sonja - Re: Zasto? 

 Mi imamo cetvoro dece i da niko ne moze da veruje da nismo Romi. Od grada nista nismo dobili za cetvrto dete jer kako nam rekose grad daje samo do treceg, znate cetvoro dece imaju samo Romi. Nismo mi njih stvarali zbog novca vec zato sto volimo nasu decu i zato sto smo ih zeleli. Ja sam ponosna na njih i kada nas vide zajedno meni je puno srce. Iako mi svi kazu da nisam normalna sto sam ih cetvoro rodila ja mislim da nisu normalne te sto rode jedno. Imala sam cetiri carska reza, rizikovala svoj zivot ali da mogu sve bih isto uradila. Oni su moj zivot i sav moj svet. Mi nemamo cak ni pravo na deciji boze moj prosek nam je 12.000 po clanu. Silni novci. Sramota. Cak sam ostala i bez posla prosle godine u skoli kada su bile reforme u skolstvu. Koga briga. Bitno je da Srbi izumiru. A guzonje i lopovi da imaju hiljadu, dve evra platu. Normalno da takvima ni ne treba pomoc drzave. Zbog takvih sto se nakradose mi ne mozemo da stignemo na red. Jedino sto imam od drzave je besplatan vrtic i besplatna uzina za trece i cetvrto dete. Pa i to znaci. Daj sta das.

 


Gost

#1742 Re: Re: Zasto?

2016-10-16 22:22:35

#141: Sonja - Re: Zasto? 

 A, Vi gospodjo malo porazmislite sta ste napisali! Ovamo branite tezu viseclane porodice, sa vise dece, a ovamo neznam kako vredjate Rome!