Peticija protiv prikljucenja zahteva starih studenata bolonjskim

Quoted post


Gost

#4 Re: Re: Druga strana medalje

2011-10-16 17:41

#3: Gost - Re: Druga strana medalje

Zar mislis da je neko glup da vam da svoj spisak koji mozete da iskoristite za svoju peticiju? Spisak je u Dekanatu, to je jedino sto je bitno. Obustavite peticiju, inace cete biti direktno odgovorni za sabotiranje !

Odgovori

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2011-10-16 17:50:27


Milica Tutunovic

#6 Re: Re: Re: Druga strana medalje

2011-10-16 18:08:27

#4: - Re: Re: Druga strana medalje

O, da li vi mozete da shvatite da mi ne pisemo peticiju da bismo vama kontrirali vec zato sto ne zelimo da nas neko na takav nacin predstavlja i da nesto trazi, a da ni sam ne zna sta trazi! Ja sam vise puta pitala za brojku, a ne za spisak ljudi koji podrzavaju ovakav vid borbe, naglasivsi, po stoti put ,da ako je u pitanju vecina mi se povlacimo! S obzirom da na protestu nismo mogli da saznamo ko su predstavnici i da nadjemo bilo kog starog studenta odlucili smo se za peticiju! Peticija nece biti obustavljena i bice predata pa i sa 27 potpisa. S obzirom da mi ne mozemo da dobijemo nijednu konkretnu informaciju, da se konstantno nesto radi krijuci, imamo razlog da sumnjamo! Ja licno sam vise puta pozivala predstavnike starih studenata da se sastanemo i dogovorimo, razmenimo misljenja, nikad se niko nije pojavio. Zasto?

Ja i ostali potpisnici ce biti odgovorni za sabotiranje u istoj onoj meri koliko cete vi biti odgovorni za skrivanje informacija, pretnje, i ugrozavanje nasih prava! Ukoliko peticija koja bude predata ima manje potpisa od one koju ste vi predali, imate argument da vas ipak vecina podrzava, dotad morate prihvatiti da neko ne dozvoljava da se neko poziva na njegovo ime radi nesto sa cim nije saglasan!