Peticija protiv prikljucenja zahteva starih studenata bolonjskim

Quoted post


Gost

#7 Mary

2011-10-16 18:35

Milice Tutunovic, ti si napisala na fejsu da tebi rokovi nisu potrebni, zasto se uopste mesas? Umete li vi da citate? Zahtev je vec predat, ako bude usvojen svi smo na dobitku! Ja se slazem sa osobom koja je napisala da je ovakva peticija neozbiljna, i da mozeda nam steti.

Odgovori

Milica Tutunovic

#8 Re: Mary

2011-10-16 18:51:07

#7: - Mary

Zato sto sam stari student Filoloskog fakulteta takodje! Zato sto imam pravo da podrzim svoje kolege koji misle drugacije od vas, zato sto ne dozvoljavam da neko u moje ime blokira fakultet na onakav nacin, zbog bezobraznog ponasanja i sirenja lazi vezanih za mene od strane pojedinaca, naprosto ne moram da objasnjavam, zato sto  na to imam pravo! Na dobitku ste ako bude usvojen, a sta ako ne bude, posto sam ja sasvim sigurna da nece biti, sta ako u tom slucaju ukinu i ono sto hoce da daju! Da, umemo da citam, upravo zato sto je predat bez prethodnih adekvatnih obavestenja, ignorisanja, se i pise peticija za iskljucenje.

Ja ne nameravam da ovde vise diskutujemi da se raspravljam, jer sam odavno rekla sve sto sam imala, vi ste uradili sta ste hteli, pustite sada da mi uradimo sto mi mislimo da treba. Nema svrhe ova diskusija,  trebalo je da diskutujemo pre predavanja zahteva, sad je kasno!

Zabranjena

#9 Re: Mary

2011-10-16 23:06:22

 

#7: - Mary

A sta ce biti ako ne bude usvojeno ? Ko ce tada biti kriv i ko ce odgovarati ?