Zabranimo dovodjenje pasa na decije igralista...

Quoted post


Gost

#18 nepostoje opasni ljudi Re:

2016-06-13 15:51

#17: -  

 Bas zato sto ne postoje opasni ljudi imamo razne tijane i ostalu silovanu i pretucenu i masakriranu decu... A da ona je samo usla na njegovu teritoriju... Bez komentara na ovu nebulozu koju ste izneli. Sto se tice opasnih rasa pasa, to je klasifikacija koju je napravio covek. Znate li koliko je pudlica, da ta slatka mala umiljata pudlica naprednija u ugrizima ljudi u odnosu na pit bula? Verovatno i ne znate da su jedan doberman i devojcica od njenog rodjenja nerazdvojni, lakira mu nokte, oblaci, svasta nesto. Tako da opasnog psa pravi upravo taj bezazleni covek. I ja branim prava 70% vlasnika pasa koji su odgovorni, a nepravedno sankcionisani zbog ovih 30%. Uostalom, zabranite i kola da se voze po gradu i naselju, jer po statistici je vise ljudi i dece nastradalo od udara automobila nego od napada pasa.

Odgovori


Gost

#20 Re: nepostoje opasni ljudi Re:

2016-06-13 18:53:48

#18: - nepostoje opasni ljudi Re:  

 Ako ste malo razmislili o onome sto sam napisala shvatili ste da sam dosta sarkasticno govorila. To o opasnim ljudima! Ali vidim da niste shvatili no nije moj problem. Svejedno. Svakako nisam protiv ljubimaca ali sam protiv ljudi kojima bi ja na ulici pomogla, a koji bi sutnuli moje dete ako se uplasi njihovog psa. 

PS znate li za slucaj koji se juce u NS desio na mislim keju, nisam 100% sigurna za lokaciju? Sta reci na to? Dete je jedva spaseno i operisano!!! Pa gde je taj vlasnik. U sustini ne zanimaju me niti psi niti ljudi koji ne vode racuna o njima!!! Zanima me da moje dete bude bezbedno na igralisto i zato sam potpisala peticiju. Dovedite vi vaseg psa tamo ali ga vezite. Ovde se ne vodi prica o narkomaniji niti silovateljima nego o tome da se psi ne dovode na decija igralista i moj stav je da oni zaista i ne treba tu da budu, pritom ne mislim na bolonjezere, pekinezere, patuljaste pse nego na one velike no svakako slazem se za ovu peticiju. Odrasla sam sa dva psa i nikada za nikad nas roditelji nisu vodili na igralista sa njima!!! Niko ovde ne napada pse nego vas kojima je pas ispred deteta!!!