PONIŠTAVANJE IZVEŠTAJA KOMISIJE ZA IZBOR DVA ASISTENTA ZA UŽU NAUČNU OBLAST FIZIOLOGIJA ŽIVOTINJA

Quoted post


Gost

#84

2016-10-12 21:36

Sokanovic Srdjan je jedna od najpodmuklijih osoba koje znam.

Sve na povrsini lepo, sali se i upucucje svima svoj licemerni kez, i ne sumljam da je pred drugim i pred Majom, podrzao ovu akciju cak i potpisao peticiju, ali iz pouzdanih izvora znam, kada je bio sam sa profesoricama trudio se maksimalno da deskredituje svoju najveceg konkurenta za akademsku poziciju, u ovom slucaju Maju.

Licno sam ga cuo kada koleginica Maja je bila bolesna, kako se zalio profesorkama koliko mora da radi i to potpuno sam bez podrske pomenute koleginice. Sramota, on je cak i gori od profesorki, jer se predstavlja kao jagnje u vucijoj kozi. I samo mi je zao sto je  inteligentne ljude nasankao. Majo, bice ti lake kada odes od takvih ljudi

Odgovori


Gost

#85 Re:

2016-10-12 21:49:40

#84: -  

 Hvala ti druze na ovom dobronamernom prenosu tvog vidjenja...veruj da i Maja i ja, kao i ostale kolege vrlo dobro znamo ko je Srdjan Sokanovic - da stvarno taj "licemer" nam je toliko puta pomogao i bio uz nas onda kad je bilo najpotrebnije, da mozemo samo da mu budemo zahvalni sto je ljudina takva kakva jeste!!!